Економіст IMF Group Ukraine Михайло Кухар розповів про підслухану розмову російської "золотої молоді" про їхнє ставлення до анексованого Росією Криму. Про це Кухар написав у своєму Facebook.

"Юрмала. Пляж. Ресторан. За сусіднім столиком компанія російської "золотої молоді", двоє хлопців і троє дівчат, років по 18-20, розглядають фотки в телефоні, голосно сміються:

- Дивись, ось це ми в Сент-Тропе минулого літа, бачиш, так само дрібно як тут, а це Крим, ще український, здається...

- А зараз туди їздите?

- Ти жартуєш? З "нашими" цими? Нііі, звичайно!

Популярні новини зараз
Воду з-під крана пити не можна: українців суворо попередили щодо якості Ціна на мед поб'є всі рекорди: що прогнозують пасічники Ловлять просто в дорозі: українців мобілізовують з автівок Думали, квартира ваша? Скоро тисячі українців можуть втратити житло, оформлене за правилами
Показати ще

Решта в цей момент розуміюче посміхнулися.

- Крим і зараз український за великим рахунком, - додав один з хлопців.

З ним ніхто не став сперечатися...", - пише економіст.

Читайте також: Шойгу будує в Севастополі яхт-клуб і "хонку"

Менш ніж за два годину з моменту публікації пост Кухара набрав більше 140 лайків в соцмережі. У коментарях користувачі пишуть, що розмова красномовно ілюструє те, як забезпечені росіяни ігнорують відпочинок в Криму через погані умови і можливі санкції.