Велика кількість травмувань фанатів гри Pokemon GO наштовхнула російський Сбербанк на ідею, що не залишиться непоміченою серед потенційних клієнтів установи.

Банк застрахує від травм користувачів додатку Pokemon GO, пише "Лента.ру". Про це повідомив представник управління маркетингу і комунікацій Південно-Західного банку Олексій Меркулов.

За його словами, поліси для всіх мисливців на кишенькових монстрів будуть безкоштовними. Дія страхового продукту буде поширюватися на час гри. Гравець зможе розраховувати на компенсацію в разі отримання травми.

Сбербанк уже встановив біля своїх відділень у 16 містах спеціальні модулі, які залучають покемонів, що дозволить ловити монстрів всім учасникам гри.

Читайте також: "Сбербанк Росії" забив вікна від пікетників

Другий по величині банк Росії "ВТБ 24" обіцяє зробити гравцям Pokemon Go подвійний cash-back у серпні. Для цього гравцям необхідно сфотографувати покемонів на фоні логотипу чи карти банку.

Не відстають від колег і в "Тінькофф-банку". Там обіцяють спеціальну карту для геймерів, по якій нараховуватимуть бонуси. Ними потім можна буде розплатитися за покупки у грі про покемонів.