Їжак на прізвисько Хогзілла від'ївся до розмірів футбольного м'яча. Товстуна посадили на "жорстку" дієту. Про це повідомляє espreso.tv.

Їжачок перебуває в розпліднику в англійському графстві Вілшир. Наразі тваринка не може навіть згорнутися в клубок, як звичайні їжаки. Його випустять на волю тільки тоді, коли він буде здатний захистити себе від хижаків.

На сьогоднішній день вага Хогзілли становить 1,8 кг, що в чотири рази перевищує вагу звичайного їжака. У розпліднику його посадили на спеціальну дієту і розмістили подалі від житла, щоб він отримував певне фізичне навантаження.

Читайте також: Маленька художниця розмалювала сестру з голови до ніг (відео)

Нагадуємо, на відеохостингу YouTube з'явилося кумедне відео, де цуценята найбільшого в світі пітбуля Халка вчаться плавати.

Популярні новини зараз
Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні Нові ліміти на карткові перекази: які обмеження діють і кого стосуються ПриватБанк змінив ліміти на видачу готівки: яку суму можна зняти Навіть якщо є відстрочка або бронь: у ТЦК дали чоловікам 7 днів
Показати ще