Глава МВС України Арсен Аваков заявив, що частину охоронних фірм в Україні позбавлять ліцензій на охоронну діяльність.

Про це він повідомив під час брифінгу у вівторок.

"Ми радилися з прем'єр-міністром, і я можу дати такий легкий прогноз, що по ряду операторів ці компанії будуть позбавлені ліцензії на охорону", - сказав Аваков,

Також він додав, що до переліку компаній можуть потрапити і ті охоронні структури, які брали участь в подіях навколо "Укрнафти" і "Укртранснафти".

Аваков на своїй сторінці у Фейсбук написав, що на вулицях не буде цивільних людей зі зброєю. МВС буде посилювати режим її контролю.

Популярні новини зараз

Українці зможуть купувати дешеву гречку, цукор, муку, олію і не тільки? У Раді зареєстрували новий законопроект

Григорій Решетник звів Злату Огнєвіч і відкинутого нею Діму Шевченка: "Як можна було?"

Тоня Матвієнко загнала Арсена Мірзояна додому одним знімком: біг, як ошпарений

У лісі під Львовом оселився безхатько, боляче дивитися: "Дружина померла, доньки вигнали"

Показати ще

Міністр заявляє, що зброю у громадських місцях мають право носити лише співробітники державних силових структур. Жодна з приватних охоронних структур такого права не має.

"Встановлення фактів по'єднання ліцензованих охоронних функцій з використанням зброї приватних осіб, зареєстрованого, як мисливське - буде припинятися як незаконна дія. Такі охоронні фірми і приватні особи будуть покарані - відкликанням ліцензії на охоронну діяльність для фірм; відкликанням дозволу на мисливську зброю та конфіскацією зброї у приватної особи – власника", - підкреслив Аваков.

Міністр заявляє, що на вулицях міст більше не будуть ходити особисті охоронні групи бізнесменів та політиків з вогнепальною зброєю.

"Це стосується всіх і квазі - "патріотів" і реальних патріотів, і великих бізнесменів і олігархів. І - персонально - Коломойського, Пінчука, Ахметова, Єремєєва, Суркіса, Григоришина та інших .. Хочете мати охорону вашого бізнесу з вогнепальною зброєю? - Жорстко за законом - залучайте міліцейську Державну службу охорони. Інше - буде припинено", - повідомив Аваков.

Міністр дав 24 години всім охоронним компаніям, щоб привести свою діяльність у "бездоганну канву" та відповідно із законами.