Співробітники ДСНС радіють через арешт керівників служби Сергія Бочковського та Василя Стоєцького. Обох сьогодні затримали під час засідання Кабміну.

"Знай" відомо, що рятувальники в квітні збиралися страйкувати через принизливі умови роботи та праці. На сьогодні зарплатня пожежних складає 2,2-3 тис. грн., на виклики хлопці змушені їздити в паперових берцях та постійно випрошувати гроші на пальне. Тих, хто скаржився, погрожували відправляти в зону АТО. При цьому керівництво собі постійно виписує зарплати та премії.

В "Автомайдані" розповіли подробиці того, в чому підозрюють чиновників.

"Там купа злочинів з відмиванням державних коштів, поїздками за ці гроші у відрядження. Також, рятувальників змушували будувати маєтки Бочковському під Києвом та в Одесі. Його зам приймав участь в усіх оборудках. Ми збирали факти злочинів та писали про них заяви в міліцію, СБУ, прокуратуру. Аваков сьогодні це підтвердив", - каже один з лідерів "Автомайдану" Сергій Коба.

Додає, що багато хто з працівників ДСНС телефонували йому.

Популярні новини зараз

Від 2400 до 3900 гривень: українців у 2022 році очікують 7 підвищень пенсій - коли і на скільки

МОЗ вводить суворі обмеження для "жовтої зони" з 6 грудня: Віктор Ляшко розповів, що заборонено і які документи запитають

Ольга Сумська не запросила сестру Наталію на день народження матері: "Розставити всі крапки"

Олена Кравець з "Кварталу 95" за мить з тигриці з напівоголеними грудьми перетворилася на дитину: "Ах яка"

Показати ще

"Всі вітають один одного із перемогою. Сподіваються, що умови праці зміняться", - додав Коба.