Готуючись до майбутніх парламентських перегонів, виборці шукають політичну альтернативу поза існуючими парламентськими партіями. Переговори про налагодження політичного співробітництва (для створення такої альтернативи) йдуть між мером Львова Андрієм Садовим і головою Одеської ОДА Міхеілом Саакашвілі.

Про це "Українській правді" заявив керівник Центру політичного аналізу "Пента" політолог Володимира Фесенко, посилаючись на власні джерела. Так, в перспективі можливий варіант участі в парламентських виборах прихильників Саакашвілі за списком "Самопомочі", впевнений політолог.

"Але тоді це буде досить різнорідний квазі-виборчий блок з потенційними ризиками сильних внутрішніх протиріч. Якщо ж Міхеїл Саакашвілі буде створювати свою власну партію, то вона буде головним конкурентом "Самопомочі" саме в ніші міського середнього класу", - зазначив Фесенко.

Читайте також: Бальцерович та Міклош розіб'ють монополію Саакашвілі

За словами керівника "Пенти", раніше на роль монопольного лідера в цьому електоральному сегменті претендувала "Самопоміч". Тепер же, судячи з усього, цієї нішею їй доведеться поділитися з Саакашвілі.

Популярні новини зараз
Пенсіонери можуть вимагати перерахунок: кому підвищать виплати на 1000 грн ТЦК не матиме претензій: кому з українців дозволять оформити відстрочку з-за кордону Енергетики розповіли, чи вводитимуть аварійні відключення світла під час холодів Вдарять морози й нічні, й денні: синоптики розповіли, коли в Україну прийде похолодання
Показати ще

Аналізуючи результати квітневих опитувань соціологічної групи "Рейтинг" і компанії SocioStream AG, Фесенко додав, що непогані рейтинги в цьому виборчому сегменті має партія Анатолія Гриценка "Громадянська позиція". "Правда, парадокс цієї партії полягає в тому, що вона має непогані рейтинги в міжвиборчий період, але не реалізує свій потенціал під час виборів", - резюмував експерт.