Служба безпеки України провела успішну спецоперацію із знищення диверсійної групи терористів "ДНР" у районі проведення антитерористичної операції.

Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

Співробітники спецслужби отримали оперативну інформацію про те, що терористи систематично проникають між позиціями українських підрозділів, використовуючи особливості рельєфу місцевості. Висока активність ДРГ на цій ділянці пояснювалася навчаннями в бойових умовах диверсантів-новачків, які пройшли спецпідготовку на території РФ. Заходячи в тил українських позицій, диверсанти обстрілювали бійців ЗСУ або намагалися захопити їх у полон.

Для протидії терористам бійців Збройних сил України таємно замінили на спецпризначенців СБУ. Також, для виманювання бойовиків, перед ними засвітили макет протитанкового комплексу "Javelin".

Читайте також: СБУ викрило київських бізнесменів, які спонсорували терористів

Популярні новини зараз
ПриватБанк встановив суворі правила онлайн-оплат: не можна ігнорувати Запис у трудовій книжці не гарантує стажу: українці залишаються без пенсій після довгих років роботи Українців позбавляють прописки через ТЦК: що треба перевірити Правила пільгового проїзду повністю зміняться: посвідчення діяти не будуть
Показати ще

У результаті в засідку потрапила диверсійна група терористів у складі семи бойовиків. За підтвердженими даними, під час бою один з диверсантів був убитий, ще троє – тяжко поранені.