Завершуються останні спекотні дні і на носі вже вересень. Саме час згадати, чим нам запам'ятається це літо в Києві. Так уже склалося, що для киян літо - особливий період, коли комунальна влада починає активно міняти обличчя міста, температура досягає свого піку, а по місту приємно їздити, так як машин стає набагато менше, ніж в інші пори року. Літо 2016 року стало винятком, але не в усьому.

До мінливого клімату ми всі звикли з дитинства, але щороку літня спека настає раптово і виснажує, як в перший раз. В цьому році до звичайної спеки і звичним пробках на дорогах додався ремонт цих самих доріг. Звичайно, ремонт - справа потрібна і в цілому його треба було просто пережити, але ті стахановські темпи, з якими "Київавтодор" вирішив підлатати столичний асфальт, фактично, в якийсь момент зупинили півміста. Дороги ремонтували з червня по серпень у всіх районах міста, всього близько тридцяти вулиць.

Випробування було ще те. Спека, годинна пробка, запах гарячого асфальту, забиті маршрутки. Звична і тяжка картина. Але ми це пережили, з чим вас і вітаємо. Втім, подивимося, як новий асфальт переживе зиму. Як би не довелося наступного літа ремонтувати столичні дороги знову. Будемо сподіватися, що хоча б найближчі пару років все буде в порядку.

Читайте також: У Києві з'явиться ще одна окружна дорога

Окремим "сюрпризом", на який чекали, але в глибині душі сподівалися, що пронесе, стали нові тарифи на гарячу воду і опалення. У квітні їх вже підвищували майже втричі, але виявилося, що цього мало. Так що вирішили підняти ще в два рази.

Популярні новини зараз
Дружина першого "Холостяка" Макса Чмерковського налякана після трьох викиднів: "Просто скажу, як є" Vodafone порадували українців цікавою пропозицією: лише 1 копійка але є умови 5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило Арестович, який звільнився з Офісу Зеленського, "анонсував" біду Україні: "Побачимо, що буде"
Показати ще

Якщо раніше клієнти ВАТ "Київенерго" платили 657,24 грн за 1 Гкал тепла, то з 1 липня цього року їх "обрадували" платіжками з 1345,12 грн. За 1 квадратний метр цієї зими ми теж заплатимо дорожче - НЕ 16,14 грн, а відразу 31,3 грн.

Тим киянам, яких теплом постачає ТОВ "Євро-Реконструкція" пощастило більше, але дуже несуттєво. 1 Гкал тепла їм тепер обходиться в 1161,28 грн, а опалення квадратного метра - в 30,72 грн.

Читайте також: Виїхати із столичного вокзалу нарешті можна на метро

Такий ось "подарунок" від влади посеред літа. Втім, поки киян не особливо хвилює це питання. Адже у багатьох гарячої води поки немає, і до жовтня не буде.

Так що, судячи з усього, це літо запам'ятається киянам, як літо глобальних комунальних змін, свіжого гарячого асфальту і перегляду сімейного бюджету.