Прес-центр штабу АТО повідомляє: російські окупаційні війська в зоні антитерористичної операції за минулу добу відкривали вогонь 64 рази по позиціям сил антитерористичної операції.

Із них – 38 обстрілів із забороненої Мінськими угодами 152 мм артилерії у Маріупольському напрямку, де під обстріл потрапили українські опорні пункти в Красногорівці та Мар'янці. У Красногорівці ворог застосував 122 мм самохідних установок. У Лебединському, Водяному та Березовому ворог використав міномети калібру 82 мм.

Читайте також: Луганськ і Донецьк обходяться Україні ще дорожче, ніж до війни

20 обстрілів у Донецькому напрямку. Найкритичніша ситуація в Авдіївці, де російські окупанти застосували стрілецьку зброю, гранатомети, великокаліберні кулемети та міномети 120 калібру для обстрілу Новоселівки Другої та міномети калібру 82 мм для обстрілу захисників Опитного та Зайцева.

6 разів відкривали вогонь у Луганському напрямку. Тут ворог вів як прицільний так і хаотичний вогонь по Новозванівці, Станиці Луганській та Новоолександрівці.

Популярні новини зараз
В Україні хочуть змінити модель мобілізації: має задовольнити всіх «Керівництво НАБУ має піти з ганьбою», – захисник Маріуполя Богдан «Тавр» Власникам газових плит доведеться заплатити 360 грн: до кого прийде перевірка Жити, а не виживати: скільки мають отримувати пенсіонери
Показати ще