Якщо ви мандрівник і плануєте чергову поїздку, то пропонуємо вам скористатися порадами щодо вибору місця. У світі багато місць, які можна побачити, але варто почати з італійської Тоскани, відомої своїми прекрасними полями на заході країни.

Відомо, що з Флоренції (столиці Тоскани) бере початок італійський Ренесанс. Тут ви побачите збережені пам'ятки архітектури і побачите ту красу, яку в своїй час бачили Мікеланджело, Леонардо да Вінчі і Данте Аліг'єрі. Фоторепортаж представлений Аdme.ru

Свята капела (Сент-Шапель) в Парижі є каплицею в готичному стилі, розташовану на території колишнього Королівського палацу на острові Сіте в Парижі і зведену за п'ять років в 13 столітті. Красу її підкреслює внутрішні вітражі, через які проникає світло і створює прекрасний театр світла і тіней.

Велика китайська стіна постійно вабить туристів, тому що її протяжність становить 8,8 кілометрів. Вона повинна була захищати китайців від варварів, а також з'єднувати імперію в одне ціле. Є міф про те, що її будівництво було безперервним.

Римський колізей - воістину велична споруда. Побувавши в ньому, ви зможете доторкнутися до стін, які пережили бої гладіаторів і пам'ятають їх побут.

Бамбуковий ліс в Японї являє собою мальовничу гай посеред префектури Кіото. Потрапивши всередину її можна побачити тисячі високих бамбукових дерев.

Венеція сама по собі представляє пам'ятник архітектури, але найбільшу увагу туристів часто привертає Великий канал, по якому можна в романтичній обстановці поплавати на гондолі.

Читайте також: Неймовірна краса Нідерландів зачаровує (фото)

Нагадаємо, що недавно показали топ-20 місць з унікальними гірськими вершинами.