Дієтологи розвінчали популярні перконання про солодощі. Представляємо вам 5 найпопулярніших міфів, в які багато хто до цих пір вірить.

1. Солодощі добре впливають на роботу мозку.
Шматочок чорного шоколаду в середині дня - це завжди добре. Нашому організму і справді не завадить трохи глюкози. Однак кількість - це не означає якість. Занадто багато солодощів можуть викликати сонливість і навпаки перешкодити нормальній розумової діяльності.

2. Цукор є вітаміном радості.
Насправді більше 3 чайних ложок цукру в чаї знижують рівень вітаміну В1 в організмі. А його нестача призводить до депресії, втоми і м'язової слабкості.

3. Підсолоджувачі можуть допомогти схуднути.
Хоча штучні підсолоджувачі і справді можуть бути менш калорійними, ніж справжній цукор, однак їх вплив на здоров'я інакше як згубним назвати не можна. Більшість цукрозамінників містять аспартам, який вважається канцерогенним.

Читайте також: 5 причин вживати шовковицю

4. Шоколад - вбивця фігури і красивих зубів.
Зовсім ні, якщо мова йде про чорний (гіркий) шоколад. 100 грамів такого смаколика поліпшать серцево-судинну діяльність і захистять кровоносні судини від вільних радикалів.

5. Шоколад викликає запор.
Якщо ви їсте тільки шоколад, то він і справді може викликати запор. Проте, при нормальному збалансованому харчуванні про подібне переживати не варто.