Фільм "Мир Юрського періоду" може стати реальністю. Вчені провели дослідження, за підсумками якого прийшли до висновку, що вимерлі види динозаврів можна оживити.

Експерти також стверджують, що кількість мільйонерів зросте в рази, почнеться час надзвукових літаків, нових видів роботів і штучних інтелектів. Дослідники вважають, що ставши багатими, люди матимуть більше вільного часу і жити більш здоровим життям без смертельних захворювань, а рак переможуть, повідомляє Dailystar.

Президент Дослідницького Інституту доктор Адам Сміт також передбачив повернення динозаврів. "Динозаврів відтворять від розведення нелітаючих птахів. Отримані дані досліджень говорять про те, що сучасні птахи і є динозаври, тільки тепер вони виглядають інакше. У їх ДНК міститься інформація, яка говорить про еру динозаврів", - повідомляє доктор Адам Сміт.

Вчені хочуть використовувати отримані дані і відтворити динозаврів. Так, завдяки "сполученням селекції та генної інженерії" вони додадуть птахам характерні риси динозаврів - "щелепи з зубами, хвіст і маленькі передні кінцівки".

Читайте також: В італійському парку рептилій виростили 15 динозаврів

Популярні новини зараз
Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура Кабмін звільнив від мобілізації 133 "важливі" структури: люди назвали це "офіційною війною для бідних" Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Нагадаємо, що раніше і американські вчені планували в найближчі роки вивести живого динозавра. За основу вчені також брали звичайну курку. Для виведення динозавра вони розраховували використовувати сучасні методи генної інженерії.