На сайті МВС з'явилось оголошення про розшук 39-річного Олексія Комісарука. Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю підозрює киянина в умисному вбивстві. Він позбавив життя декількох осіб. Проте, що саме зробив Комісарук, повідомити відмовилися.

"Справу веде Генеральна прокуратура. Звертайтеся до них, ми тільки розшукуємо. Подробиці розповісти не маємо права", - сказали "Знай" в прес-службі ГУБОЗу.

Що цікаво, Олексій Комісарук як актор "засвітився" в багатьох російських кримінальних серіалах та стрічках. Останній фільм з відомим російським актором Максимом Аверіним "Чарлі" вийде в прокат найближчим часом. А у фільмі "Параджанов" Комісарук грав роль "авторитета на зоні".

На багатьох фото, які викладені в інтернеті, в розшукуваного актора видно татуювання. Всі вони схожі на кримінальні. Наприклад, на кисті "набита" павутина, яку Комісарук на всіх світлинах намагається приховати коштовними годинниками. В кримінальному світі це означає – крадій. Також, він має татуювання на правому плечі.

Ми направили запит до Генпрокуратури, аби дізнатись, яке секретне вбивство вони розслідують. Відповіді поки не отримали. З власних джерел нам стало відомо, що актор належить до кримінальних угруповань, які пов'язують із "донецькими" та причетний до вбивств та викрадень активістів Майдану.