У лютому в Україні відбулося довгоочікуване явище: в країні була зафіксована дефляція на рівні 0,4% (при цьому в січні інфляція склала 0,9%). Так, за даними Держстату, ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 0,7%, а лідерами по здешевленню стали яйця - ціна на них впала на 24,4%.

Також подешевшали сало, фрукти, м'ясо та м'ясопродукти, рис, хоча деякі молочні продукти на противагу - подорожчали.

Попит на які продукти був найвищим в лютому - простежив Міжнародний центр Інтернет-торгівлі Allbiz, майданчик, який допомагає підприємцям розвивати бізнес в мережі. За даними ресурсу, в минулому місяці найчастіше українці купували олію, яйця (що відповідає зниженню ціни на них) і тушонку, не дивлячись на те, що свіже м'ясо теж впало у ціні:

Показово, що в топі зібралися в основному бюджетні товари, і єдиним видом м'яса, що потрапили в рейтинг, опинилася курятина (найдешевше).

Читайте також: Майже половина онлайн-покупок українців - це їжа (інфографіка)

Популярні новини зараз

Шоколадка за 10 тисяч доларів: в АТБ стався курйозний випадок, дивитись всім

Головні новини за день вівторка, 28 січня: поки Україна скасовує всі рейси з Китаєм, на ОLX продають "вакцину" від коронавірусу

Українським пенсіонерам приготували "випробування" стажем: виплати світять тільки половині

Сухоребрі та ледь живі: фотографії левів зі столичного зоопарку підняли на вуха півсвіту

Показати ще

Для довідки: Allbiz - міжнародний центр інтернет-торгівлі, на якому мільйони замовників і продавців з різних країн укладають найвигідніші угоди.