Не встиг мер Києва Віталій Кличко проїхатися на велосипеді на роботу, як його вже висміяли в мережі за таку витівку. Деякі спробували уявити, скільки коштує новий транспортний засіб столичного політика, в манері, яка вже закріпилася за Кличком і стала своєрідним мемом.

"Коштує стільки ж сьогодні, явно менше ніж завтра, невідомо скільки порівнянно з вчора", - розмірковує про вартість велосипеда користувач Twitter.

Незабаром в мережі з'явилася інформація, що велосипед столичного мера марки "Gocycle" коштує 4,2 тисячі доларів. На новому засобі пересування Кличко може їздити не натискаючи на педалі, тому що у велосипеда є три швидкості, а без підзарядки мер може намотати 65 кілометрів в пошуках проблемних місць в Києві. Незважаючи на те, що столичний чиновник закликає до здорового способу життя і користь для здоров'я, над ним продовжують сміятися.

Також в соціальній мережі побачили, що Кличко порушив правила дорожнього руху, адже на дорозі з більш ніж двома смугами руху він повернув наліво. Також Клчіко не зліз з велосипеда і не перейшов дорогу в потрібному місці.

Читайте також: Je Suis Panama: кращі фотожаби на тему офшорів (фото)

Популярні новини зараз

Юрій Ткач відростив пишну шевелюру: "Купив собі нову шампуньку"

Погіршення після поліпшення - доктор Комаровський пояснив, що робити: "Мозок стерилізують"

Дзідзьо вперше показав "батька" - аж за душу бере: "Дякую..."

Марічка Падалко пішла від чоловіка заради кохання: "Я чесно йому зізналася..."

Показати ще

Нагадаємо, що це не перший велосипедний марафон Віталія Кличка. В рамках акції "На роботу на велосипеді" він проїхався на початку березня до будівлі столичної мерії.