Радник президента Петра Порошенка Юрій Бірюков пообіцяв особисто відслідковувати харчування в українській армії, оскільки попри масові скарги солдат, командири військових частин пишуть: "Претензій не має". Відтепер солдати зможуть поскаржитись на окремий телефон в АП, а не на гарячу лінію МОУ.

"Всі знають, що в армії годують погано. В основному - в ППД (пункт постійної дислокації), в зоні АТО з якістю харчування краще, адже там готують власними силами. І для себе самих - не крадуть і не економлять.
І всі наші спроби реформування системи харчування наштовхуються на могутнє лобі чотирьох компаній-аутсорсерів. Смачний пиріжок розміром майже 4 мільярди гривень в рік, від такого легко і просто не відмовляться", - повідомив Бірюков на своїй сторінці в facebook.

Читати також: Луценко показав "золоті" сертифікати "газової мафії"

Бірюков наголосив, що попри те, що харчування погане, на актах пишуть, що претензії до якості їжі відсутні. "На кожному акті виконаних робіт стоїть підпис командира військової частини та його заступника з тилу. На кожному. Підпис. "Претензій і зауважень немає". І всі наші/ваші фотки з солдатських їдальнях натикаються на акт виконаних робіт. А пряники закінчилися. І ось тепер у кожній їдальні в кожному ППД буде висіти такий плакат, термін розміщення до 29 липня. Розміщувати почнуть з наступного тижня.
І всі повідомлення про погане харчуванні я, особисто, буду доповідати кожен день Степану Полтораку, особисто. Зі всіма наслідками. І карати бійців за дзвінок на телефон не зможуть - ми спеціально взяли свій номер телефону, а не офіційно-працює-але-дохлу гарячу лінію МО", - додав Бірюков.