Користувачі інтернету обговорюють руку Володимира Путіна, який сьогодні зустрічався із президентом Киргизстану Алмазбеком Атамбаевим. Кажуть, що на фото ліва рука виглядає дуже дивно. "Синя, і страшна. Реальна рука трупа", - переконують. Одні припускають, що вона зламана. Інші пригадують, що проблеми із рукою почалися раніше. "Під час фільму про Крим він вже якось дивно згинав руку", - пишуть користувачі соцмереж. Також, помітили, що зазвичай правші носять годинник на лівій руці, проте у президента РФ він чомусь на правій.

"Знай" показали фото руки українському дерматологу Ярославу Латі. Він каже, що у старих людей вони так і виглядають. "Нігтів взагалі не видно, а на згинах пальців грубіша шкіра, роздуті вени на руках. Але це зовсім нормальні руки людини у такому віці. Проте, вони виглядають недоглянутими", - каже дерматолог.

Злий жарт щодо синюшного кольору лівої руки міг дати невдалий ракурс фото. Тінь і світло створили неприродній вигляд кінцівки президента. І виглядає вона як, в мертвяка. Проте, можливо, що в Путіна алергічний дерматит. "Можливо, він мав якійсь контакт із пральним порошком, або мило не підійшло. І робив це тільки одніє рукою, бо з другою все добре", - додає лікар.

Нагадаємо, десять днів Володимир Путін не показувався на публіці. В інтернеті ширилися версії щодо його хвороби, смерті, народження дитини від гімнастки Аліни Кабаєвої та державного перевороту.