Глава Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович розповів про те, що вчителям розробили спеціальні рекомендації, за якими вони розповідають дітям про ситуацію на сході країни.

"Спільно з Міністерством освіти були підготовлені методичні рекомендації для вчителів, як розповідати про сучасну війну, і вже сьогодні вчителі в школах ними користуються. Там, до речі, використовується саме термін "війна", - розповів він в інтерв'ю Апострофу.

Крім того, вже підготували збірник, який складається зі спогадів героїв АТО про ситуацію на Донбасі. Це відбувається в рамках реалізації проекту "Усна історія російсько-української війни" і в майбутньому надрукують главу в підручники для школярів. Для цього використовують інформацію, вже опрацьовану в рамках проекту.

На даний момент в шкільних підручниках немає глави про збройний конфлікт на Донбасі. В'ятрович пояснює це тим, що в країні не можуть друкувати щороку книги, якщо потрібно оновити главу. Про те, що тільки 50 відсотків нових книг для школярів надрукували, повідомляла і міністр освіти Лілія Гриневич. В'ятрович наголошує, що видання підручника для школярів є складною процедурою і потрібно вберегти дітей від того, що глави писатимуть під бачення ситуації конкретними політиками, як це було при екс-міністрі Дмитра Табачника.

Читайте також: Школярі відмовилися від випускного і віддали гроші лікарні

Популярні новини зараз
Банки будуть вибухати, а кришки - злітатимуть: в Україну завезли спецію, яку небезпечно додавати в консервацію Українців накриють масштабні перевірки у липні: нові правила варто знати, аби не втратити виплати Українцям встановили обмеження: не вдасться перевезти через кордон Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців
Показати ще

Нагадаємо, що в шкільні підручники включать події по Євромайдану.