П'яних водіїв в Таїланді можуть змусити "зіткнутися з їх смертністю", привізши їх на екскурсії до морга. Про це пише Знай, з посиланням на Mashable.

Влада Таїланду рекомендувала додати відвідання лікарняних морів до покарання правопорушників, для того, щоб показати їм наслідки водіння в нетверезому стані. В даний час засуджені водії, які попалися п'яними за кермом, повинні виконувати громадські роботи, такі, як рубання дерев або прибирання вулиць.

Деяких водіїв вже зобов'язали доглядати в лікарнях постраждалих в наслідок дорожньо-транспортних пригод, але посадовці вирішили, що цього не достатньо.

Читайте також: В Одесі патрульна машина збила жінку (фото)

Директор відділу у справах громад і громадської служби уряду, повідомив, що кількість п'яних водіїв, спійманих під час святкових урочистостей продовжує рости. Саме для того, шоб посилити відповідальність водіїв, їх возитимуть в морг. Ця пропозиція була подана на минулому тижні та чекає схвалення.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва в купальнику показала стрункі ніжки на березі моря: "Стала обличчям…"

Прогноз погоди на неділю 9 травня влаштує температурні гойдалки: від заморозків до спекотного сонця

В Нацкорпусі попередили про провокації в Києві на 9 травня

Тіна Кароль мало не полетіла зі сцени під час концерту, всьому виною довга сукня

Показати ще

Таїланд має один з найвищих показників смертності на дорогах у світі - найвищий в Азії, і друге місце в світі, з дорожньо-транспортних пригод, що становлять 5,1% від усіх смертей в країні, згідно зі статистикою Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Водіння в нетверезому вигляді є причиною 26% смертей на дорогах, каже ВООЗ.