За кермом BMW, який збив на смерть чотирьох дорожників у Миколаєві, знаходився 31-річний Дмитро Кононенко.

Про це пишуть Новости-N.

Чоловік живе в Миколаєві та працює механіком на судах закордонного плавання.

"У кінці серпня повернувся з чергового рейсу. Авто, на якому він збив людей, належить не йому, вони зареєстровано на матір", - йдеться в повідомленні.

Всі четверо загиблих - співробітники миколаївського комунального підприємства СМЕП: Леонід Дерій, Михайло Слепуха, Віктор Михайличенко і Вячеслав Скляренко.

Як зазначив у Facebook глава Ради Волонтерів при Міністерстві Оборони України Давид Арахамія, водій в авто був не один. На BMW з клубу поверталася група "мажорів". Після аварії всі вони втекли, не викликавши поліцію та не впевнившись в тому, чи живі постраждалі.

За його словами, поліцію викликав таксист, що їхав позаду. Водія, знайшли в гаражах, особи інших пасажирів поки не встановлені.

"Як розповіли жителі довколишніх від місця аварії будинків, урод навіть не гальмував, було просто чути сильніший удар і звук зламаних кісток", - написав Арахамія.

Він закликав усіх, хто знає пасажирів BMW написати йому особисто.

Крім того, Арахамія переконаний, що на цей раз суспільство мусить пильно стежити за правосуддям. Він нагадав про випадок, коли циганський мажор Казимиров, збивши на смерть дівчину, "спокійно розгулює по місту, оскільки у нього за медичними документами "пухлина мозку".

"Потрібно зробити, все від нас залежне, щоб і цей водій не виявився в "стані тимчасової недієздатності" і поніс законне покарання", - підкреслив Арахамія.

В Николаеве очередное ЧП, а ещё даже не пятница :( Сегодня рано утром группа ребят на "чёрное бумере" возвращались из...

Posted by David Braun on Wednesday, 14 September 2016

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.UA", в Миколаєві рано вранці п'яний водій на BMW збив на смерть чотирьох працівників автодорожньої служби, які наносили дорожню розмітку.