Українці захопилися новим видом екстремального катання на санчатах, прив'язаних до автівки.

У різних куточках України кількість бажаючих відчути приплив адреналіну від такого виду ковзання на санках щороку збільшується.

Читати також: Час діставати лижі: Драгобрат вкрився снігом (фото)

Відтак, в Полтаві екстримали покаталися патріотично: вони прив'язали санчата до "Жигулів" жовтого та синього кольорів і виїхали на майданчик, неподалік місцевого торгівельного центру "Екватор". Екстримали кружляли по-кругу, уникаючи виїзду на автошляхи.

Популярні новини зараз
Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція Без світла сиділи, тепер без води: в Україні запроваджують погодинні графіки водопостачання Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт
Показати ще

В Маріуполі любителі гострих відчуттів проїхались по одній із центральних вулиць міста в нічний час, коли на дорозі не було автомобілів. Зробили вони це не на санках, а у величезній пластиковій ємкості.

Хвилю екстриму підтримав і Іван Леньо − музикант із групи Kozak System.

На своїй сторінці в Фейсбук він оприлюднив відео, на якому катає власну доньку на санчатах, прив'язаних до своєї автівки, щоправда робить він це в місцевості, де не має активного руху автомобілів.

Варто зауважити, що такий вид розваг є дуже небезпечним і щороку багато українців потрапляють на лікарняні ліжка саме через такі екстрімкатання на санчатах.