Засновники стартапу H2OMetr Антон Скрипник і Роман Савченко розробили унікальне горнятко Travel Cup. Воно аналізує склад води, рівень солей, кислотність, нітрати, температуру кореляції цих елементів, дезінфікує її, і відправляє інформацію про неї на смартфон.

За словами винахідників, дезінфекція рідини відбувається за допомогою ультрафіолетової лампи, вмонтованої в кришку горнятка. За основу свого продукту винахідники взяли звичайну термочашку. Її нижню частину зробили з кришки звичайного термосу, у яку вмонтували спеціальну мікросхему. Саме вона і аналізує воду з допомогою дуже слабенького струму, пише zaxid.net.

"Таким струмом неможливо скалічити себе, його потужність навіть слабша, аніж статичний струм від "електризованого" одягу. Але його цілком достатньо для аналізу води", - розповів Роман Савченко. За його словами, з таким продуктом можна уже виходити на ринок. "Єдине, що стає на заваді презентації проекту на широкий загал – це те, що прорахувати собівартість існуючого прототипу зараз практично нереально, бо всі елементи горнятка зроблені вручну", - додав Савченко.

H2OMetr представив своє творіння на виставці IT-Arena Hi-Tech Expo. За словами Романа Савченка, тепер творці розумного горнятка прагнуть визначити: "хто буде стартовою аудиторією" та коли продукт вийде на ринок. H2OMetr планує вийти з Travel Cup на сайт фінансування творчих проектів за схемою краудфандингу Kickstarter, але залучення фінансування не є основним завданням. Інвестиціями у проект займаються самі автори.

Читайте також: Washington Post відкрив світу український fashion-стартап

Популярні новини зараз
Травень буде дуже важким для українців, але 2 знакам Зодіаку пощастить: хто ці щасливчики "Війна на території росії": відомий астролог назвав час, коли Україна відчує мир Гречку, соняшникову олію та борошно будемо купувати за новими цінами: скільки доведеться викласти Кінець світу все ближче? Експерти знайшли лякаючий напис, який готує до гіршого: "До Землі наближається"
Показати ще

Нагадаємо, в Україні створили сайт, де кожен український винахідник може запропонувати свою ідею винаходу, або ж переглянути вже існуючі. Як повідомляє ресурс "Сделано в Украине" у Твітері, такий онлайн-портал створено Міністерством освіти України за підтримки корпорації Google-Україна.