Українські пацієнти фінансують половину витрат охорони здоров'я з податків, а іншу половину - з кишені, стверджують аналітики проекту Ціна держави.

За їх підрахунками, українські пацієнти змушені фінансувати 40% витрат на охорону здоров'я, оплачуючи супутні медичні послуги, купуючи ліки, витратні матеріали та медичні товари для амбулаторій.

Для порівняння: в Чехії населення оплачує 15,2%, в Німеччині - 23,7%, в Польщі - 29,9% витрат на медицину. Дослідження проводилося в 21-му регіоні України, за винятком Дніпропетровської та Вінницької областей.

Читайте також: В Україні щороку крадуть $20 мільярдів

"Київгаз" підвищив норми споживання. Вищий адмінсуд скасував постанову Кабміну про скорочення норм споживання для населення при відсутності газових лічильників, згідно з яким норма споживання для квартир з газовою плитою і гарячою водою з 29 січня виросла в два рази.

Популярні новини зараз
Зменшать у чотири рази: низка українців зможуть отримати знижку на комунальні послуги Допомогу від держави скасовують: виплати об'єднають Нові тарифи: здорожчала важлива комунальна послуга Нові вимоги до бронювання: яка зарплата дозволить забути про мобілізацію
Показати ще