Українців відкрито запрошують в Росію торгувати наркотиками

поділитись
Подробиці того, як українців запрошують на сумнівну роботу в Росію. В центрі Черкас знайшли рекламу, за якою пропонують працювати в Росії наркокур'єром

Росія заманює українців торгувати наркотиками. Незаконно заробити пропонують прямо на білбордах посеред українських міст.

Черкаський журналіст записав розмову з наркоділками. Каже, номер телефону знайшов на рекламному борді посеред Черкас, повідомляє телеканал "24".

За його словами, йому запропонували зарплату в кілька тисяч гривень, житло і харчування - все за рахунок роботодавців, а досвід роботи і освіта не важливі. За такі блага все, що повинен робити майбутній працівник - розносити наркотики російськими містами.

Обіцянки з реклами зацікавили і героя телесюжету Олександра. Він теж мав телефонну розмову з вербувальниками. Схожими рекламними щитами рясніють Херсон, Дніпропетровськ, Миколаїв, а в самих Черкасах - близько 20 таких оголошень. Міські чиновники про них знають, але свою бездіяльність списують на закон.

Читайте також: Тернопільський коп "загримів" в наркодиспансер

Хто ж стоїть за вербуванням українців - поки невідомо. Розібратися обіцяє поліція. Однак на швидкий результат, схоже, розраховувати не варто. Щоб не потрапити на гачок наркоділків і не сісти за грати, правоохоронці радять якомога ретельніше перевіряти роботодавців. Особливо, якщо ті обіцяють "золоті гори".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
продавати наркотики, робота в Росії, робота для українців
Вибір редакції, Суспільство
22.03.2018
Неопізнаний об'єкт з'явився над Лінкольном
0
0
21:50 22.03.2018
Демони в текстах, нескінченне дитинство у душі
0
0
18:18 20.03.2018