Міністерство Юстиції полегшить процедуру розриву шлюбу для українців, зміни планують ввести восени. Про це інформує "УНН".

Повідомляється, що полегшена процедура стосуватиметься лише тих подружніх пар, які не мають спірних питань щодо майна або неповнолітніх дітей. Про це на брифінгу розповів міністр Павло Петренко.

"Коли є повна згода і чоловіка, і дружини розлучитися, коли у них немає спірних майнових питань, коли у них немає неповнолітніх дітей — то в цій ситуації ми так само плануємо прибирати ці бюрократичні процедури ще з радянських часів... Такі зміни будуть зроблені восени", - заявив міністр юстиції.

Нагадаємо, що українці стали купувати більше автомобілів

Протягом перших чотирьох місяці поточного року в Україну було ввезено на 57% більше автомобілів ніж за аналогічний період 2015 року. Про це повідомляє "Кореспондент" з посиланням на "Укравтодор".

Із січня по квітень в Україну ввезли 34 421 автомобіль, які митниця оцінила в 539,426 млн. доларів.

"Найбільше було витрачено імпортерами на закупівлю легкових авто - 410,5 млн доларів, які були завезені в кількості 23 884 од. Комерційних і спецавтомобілів імпортовано 10 222 шт. на суму 124 200 000 долл. Тут зростання склало 94% відносно перших чотирьох місяців 2015 року ..", - повідомляє "Укравтодор".