Перешкодою в отриманні Україною безвізового режиму стала безвідповідальна позиція народного депутата Віктора Чумака. Про це в інтерв'ю віданню BukNews заявив голова фракції "Народного фронту" Максим Бурбак.

Зокрема, під час "Українського тижня" у Брюсселі членам делегації Верховної Ради України вказали на допущені помилки в процесі отримання безвізового режиму. Одна з головних вимог європейських партнерів стосувалась початку роботи Національного агентства з питань запобігання корупції, яке так і не запрацювало.

"В грудні минулого року розпорядженням Кабінету міністрів Чумак був призначений членом Нацагентства, проте вже у січні написав заяву про відмову від посади", - підкреслив Бурбак. За його словами, Чумак - третя людина, від якої залежить, щоб данний орган запрацював. "І в останню мить він дав задній хід, хоча попередньо пройшов непросту тривалу процедуру затвердження", - пояснив голова фракції.

Читайте также: Яресько "не світить" крісло прем'єра

Наразі, Віктор Чумак їздить із головою Одеської ОДА паном Саакашвілі і розповідає, який він великий борець із корупцією, повідомив Максим Бурбак.

Популярні новини зараз
Українським біженцям готують квиток додому: що вигадали у ЄС Зробив ремонт - заплати штраф: чого не можна робити у власній квартирі Допомога перетвориться на борг: українців змусять повернути виплати Менші уроки та більші перерви: як зміниться навчання у школах
Показати ще