Володимиру кулею розтрощило плече 30 липня 2014 року у населеному пункті Степанівка, що неплодалік Савур-Могили, коли він разом із побратимами потрапив під обстріл російських окупантів. Після поранення хлопець переніс 6 операцій на руці, повідомляє peoplesproject.com.

Під час лікування в одному з госпіталів пластина, що фіксувала плече, зламалася. Після цього кістка неправильно зрослася. Традиціїні методи лікування в даному випадку не могли врятувати ситуацію – 33-річному чоловіку загрожувала інвалідність, адже рука була непрацездатна.

Єдиним шансом на відновлення функціонування руки було застосування біотехнології, що на сьогодні є надзвичайно дорогим методом. Однак, Володимиру пощастило потрапити на проект "Біотех-реабілітація поранених", кошти на його лікування зібрати доволі швидко і в квітні цього року розпочалось відновлення плеча.

Читайте також: Комбат самотужки створює реабілітаційний центр

Лікарі- біотехнологи виконали забір матеріалу, резекцію та монтаж апарату для виведення кістки у правильне положення і вже через 2 місяці – 24 червня хлопець переніс основну операцію. Володимиру в місце травми ввели 3D-гель з чипсами остеопластичного матеріалу та аутологічними стовбуровими клітинами. Процес зрощення кістки розпочався. За півтора місяці запланований перший контрольний рентген, який покаже, як проходить процес.

Популярні новини зараз
Тарифний "сюрприз" для мешканців багатоповерхівок: травневі платіжки заберуть ще більше грошей Кіт випадково спалив будинок і його відправили працювати, щоб відшкодувати збитки Українським родинам виплатять 10800 грн: як подати заявку Відмова може бути вигідною: українцям пояснили переваги
Показати ще

Володимир вже вирушив відновлюватися додому. Лікарі на нього чекають наприкінці серпня. За їхніми словами, є всі надії на те, що контрольне обстеження покаже позитивні результати.

"Біотех-реабілітація поранених" – це унікальний благодійний проект, що надає медичну та фінансову допомогу постраждалим у відновленні кісток кінцівок після травм. Українські лікарі- біотехнологи в рамках цього проекту здійснюють лікування із застосуванням клітинних технологій ilaya.regeneration, що дозволяє швидко відновити тканини, їх функції, значно поліпшити якість життя і навіть уникнути ампутацій та інвалідності.

В пострадянських державах ця методика сьогодні не має аналогів, а в світі її використовують лише кілька медичних компаній.