Російські правозахисники не можуть встановити місцезнаходження українського режисера Олега Сенцова, якого в Росії незаконно засудили до 20 років позбавлення волі. Про це у своєму Facebook повідомила російська правозахисниця Тетяна Щур.

Вона зазначила, що вже два тижні немає інформації про те, де знаходиться український режисер. "Після того, як в ніч з шостого на сьоме березня з незнайомого номера надійшло повідомлення про те, що Олег етапований з Челябінська, відомостей про нього не надходило", - написала вона. Маршрут передбачуваного проходження Олега Сенцова з Челябінська до Якутії, це в першу чергу - Курганська, Омська, Новосибірська області.

Правозахисниця звертається до своїх колег і журналістів з проханням допомогти в пошуках українського режисера. "Звертаємося до вас з пропозицією подати запити до своїх регіональних Управлінь виконання покарань про те, чи не перебуває Сенцов Олег Геннадійович, в слідчих ізоляторах даного регіону. Як правило, в кожному суб'єкті Федерації є не більше 1-2-х слідчих ізоляторів, куди призначають в'язнів, яких переміщують по етапу", - пише Тетяна Щур.

Читайте також: Сенцов написав лист з російського СІЗО

За її словами, можна зробити запит і безпосередньо начальнику такої установи. Можна відразу запросити довідку про те, чи перебував Олег Сенцов там раніше і коли і куди він був етапований звідти. Начальник ізолятора зобов'язаний надати дані про знаходження ув'язненого під його дахом. Нагадаємо, 8 березня з'явилася інформація про те, що незаконно ув'язненого в Росії українця Олега Сенцова етапували з колонії в Челябінську.

Популярні новини зараз

Ведуча 1+1 Соломія Вітвіцька після розлучення знайшла собі розраду: "Далі буде ще цікавіше"

"Холостяк" Міша Заливако "злив" ідеальну Анну Богдан, ходить вдома в чому попало -"У масках, з рушником на голові"

Футболіст Олег Данченко вперше прокоментував смерть дружини: не може змиритися з втратою

Що сталося з героями серіалу "Кадетство": Соболєв безслідно зник, а Синіцин "посунув" Малахова

Показати ще