На сайті безкоштовних оголошень з'явився посуд екс-президента Віктора Януковича з маєтку в Межигір'ї. За оздоблену золотом тарілку просять 5 тис. грн, хоча її вартість на офіційних сайтах майже вдвічі дорожча.

Кругле блюдо фірми "Versace Rosenthal", в хорошому стані, покрите золотом. Це тарілка Януковича з Межигір'я", - пише Олександр з Ірпеня.

Телефонуємо та представляємося покупцями. Просимо довести, що ця тарілка належала екс-президенту.

"Ой, я її сам купив… тепер продаю. Так сказали ті, в кого я її брав", - розгубився при розмові автор оголошення.

Перші відвідувачі Межигір'я минулого року викладали світлини із таким посудом. Писали, що їв Янукович виключно з "Versace Rosenthal". В Україні товари цієї фірми не продаються. Проте, на офіційних сайтах така ж тарілка з колекції "Ікарус" коштує 8,5-15 тис. грн.

Популярні новини зараз

Таїсія Повалій повернулася з Росії до України і поділилася враженнями: "Ми тут подихаємо"

50 років тому знайшли скіфську пектораль: що таїть в собі знаменитий артефакт

"Антитіла" дістали скелети з шафи Тараса Тополі: Alyosha не зізнавалася

Марина Боржемська привітала найдорожчого чоловіка у своєму житті: "Люблю тебе"

Показати ще

"Ексклюзивне блюдо із до дому Версаче Розенталь виконано в стилі епохи бароко. Листя середземноморського аканта в чотирьох різних відтінках золота прикрашають тонку порцеляну. Дизайн розробив всесвітньовідомий художник Пол Вундерліх. Цей посуд в жодному разі не можна мити в машинці, тільки руками", - пишуть на сайті "rosenthal.de".

В міліції кажуть, що про крадіжку чи пропажу речей написати заяву в міліцію має власник. Тобто, Янукович.

"Таких заяв у нас немає. Ті, хто там зараз живуть, державі віддавати поки нічого не збираються. А охорона Нацгвардії стоїть тільки на вході, біля паркану. Тому, що там було, що пропало та у кого це спитати – незрозуміло. Точно можу сказати, що жодних звернень не було", - каже спікер обласної міліції Микола Жукович.

Не факт, що ця тарілка була в Межигір'ї, кажуть в міліції. Додають, що знають про випадок, коли журналісти під виглядом покупців зустрілись з продавцем коштовних годинників Януковича. А їм запропонували китайську підробку.