Сьогодні стало відомо про два шокуючих вбивства в Києві. В різних районах столиці невідомі напали на жінок та жорстоко вбили. Жертвами стали 46-річна та 76-річні киянки. В обох випадках їх вбили в парках. А по місту поповзли чутки, що жінок перед смертю зґвалтували.

"4 березня нинішнього року у лісопарковій зоні Голосіївського району Києва було знайдено тіло місцевої мешканки з ознаками насильницької смерті", - кажуть в міліції. Справу порушили по статті вбивство.

Місцеві жителі кажуть, що жінку вбили близько опівдня. А парк, де це сталося, знаходиться поруч із школою та майже навпроти метро "Теремки". Жінка пішла в ліс вигулювати свою собачку, метиса розмірами трохи менше спанієля.

"За п'ять годин пес повернувся без хазяйки, чим дуже здивував консьєржку. Після цього родичі пішли шукати жінку і знайшли її тіло, - розповів нам житель Теремків Антон. – Наступного дня слідчий опитував всіх собачників, фотографував тварин. Сказав, що після смерті жінку зґвалтували. Шукають або наркомана або бомжа. Додав, що майже рік в районі не було нічого подібного".

Вчора на тому місці знову бачили міліцію. Правоохоронці майже щодня обслідують місце злочину, шукають сліди, які міг залишити вбивця. Також, жителі району кажуть, що парк вважався дуже безпечним, освітлюється, щодня там гуляють мами з дітьми.

Популярні новини зараз

Локдаун у Києві закриє метро, школи та садочки

Хмельницькі ринки зачиняються попри дозвіл Симчишина, усе через Кабмін: "Підтримуємо Київ!"

Тарифи на газ знову жахають українців: скільки доведеться платити за доставку у 2021

Страшна ДТП під Чернівцями забрала життя поліцейського, українці не стримують сліз: "Такий молодий"

Показати ще

Друге вбивство сталося 7 березня на Червоному хуторі, це у лісопарковій зоні Дарницького району. Жертвою стала 75-річна киянка. "Виклик від чоловіка ми отримали о 17.22. На тілі жінки також були ознаки насильницької смерті. Провадження відкрили по статті "умисне вбивство", - розповіла нам прес-офіцер міліції Дарницького району Інна Гамалій.

"Саме слідчий нам сказав, що почерки в обох злочинах однакові. Тобто, жінок вбили майже так само, а після цього зґвалтували", - кажуть жителі Теремків.

Офіційно в міліції цю новину коментують вкрай обережно. Кажуть, що тіла жінок направлені на судово-медичні експертизи, а результатів поки немає. Тільки після цього зможуть сказати - чи були жертви зґвалтовані. Причетних шукають.