Сьогодні мешканці Запоріжжя вийшли в парк Енергетиків для святкування нечуваного раніше свята - сусідів.

Організатори заходу розповіли УНН, що День сусіда - це нагода ближче познайомитись із сусідами, щоб жити у дружбі й злагоді. Крім того, вони вдягли костюми популярних супергероїв, адже вважають, що вони живуть серед звичайних городян та живлять місто силою.

Спеціально для гостей створили кілька локацій. Запорожці мали змогу цікаво провести час у зонах освіти, майстер-класів та соціальних ініціатив. На території благоустрою мешканці подавали ідеї покращення міста, а спеціально для малечі працювала дитяча зона.

Свято сподобалось мешканцям. Близько сотні запорожців із радістю брали в ньому участь.

Читайте також: Найєм пояснив, чому піде на "Марш рівності"

Популярні новини зараз
Кодони не 1991-й, а 2022: мольфар розповів про те, які українські землі залишаться в окупації ще роками Торкнеться клієнтів усіх банків: в Україні з 1 серпня нові правила розрахунку карткою Навіть комуналку сплатити не зможете: Нацбанк посилив правила грошових переказів Кожен десятий робить це замість сексу: дослідники показали невтішну статистику
Показати ще

До речі, завтра у Києві відбудеться Марш рівності. Ця подія викликала неоднозначну реакцію громадськості, її охоронятиме кілька тисяч поліцейських.