Дослідники вперше виявили живих родичів вченого і художника Леонардо да Вінчі, який помер в 1519 році, не залишивши дітей. Про це повідомляє Discovery News.

Історик Аньезе Сабато і мистецтвознавець Алессандро Веццозі представили громадськості 35-х нині живих родичів да Вінчі. Всі вони з Флоренції і її околиць, пише ресурс.

Оскільки місце розташування останків Леонардо да Вінчі, який помер у Франції, залишається невідомим, відправною точкою дослідження стали папери діда художника - Антоніо. У них вказувалися імена батька Леонардо - П'єро, і його матері, селянки Катерини. При цьому, то що Леонардо да Вінчі був незаконнонародженим ускладнила пошуки вчених.

В ході дослідження, яке почалося в 1973 році, Сабато і Веццозі підняли архівні документи і родоводи в Італії, Франції та Іспанії. Серед знайдених ними родичів Леонардо - архітектор, поліцейський, кухар, бухгалтер і коваль.

Крім того, з сімейством да Вінчі в 1794 році поріднилося інше відоме сімейство міста - Корсі. До цього роду належав, наприклад, відомий режисер Франко Дзеффіреллі.

Популярні новини зараз

Спортивний літак впав на житловий будинок і спалахнув: 4 людини загинуло

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

Володимир Дантес відсвяткував день народження мами: Надя Дорофєєва не прийшла до свекрухи

Настя Каменських показала, заради кого "втекла" від Потапа в Буковель: "Танцював і кайфував"

Показати ще

Читайте також: Топ-15 місць, які потрібно відвідати (фото)

Інші вчені вказали на слабкі місця підходу Сабато і Веццозі: ті враховували тільки родичів по батьківській лінії. У такі лінії через жіночих зради нерідко вклинюються батьки, які залишаються невідомими.