Вчені знайшли залишки зірки, яка майже три мільйони років тому вбила всіх океанських мешканців. Знайшли "вбивцю" в Тихому океані.

Під час досліджень, вчені з Мюнхена, встановили, что радіоактивний ізотоп залізо-60, який виділяє зірка і став причиною загибелі риб і водоростей приблизно 2,2 млн років тому. Дослідники відзначили, что створення подібного газу на Землі просто не можливо, повідомляє портал bublbe

Отже, виявлення атомів цього ізотопу в океані є доказом наявності частинок наднової зірки в Сонячній системі.

Вчені планують досліджувати і підводний грунт навколо своєї знахідки. Адже магнетотактичні бактерії, що живуть на тихоокеанському дні, гинуть відразу після поглинання заліза, залишаючи в осадових відкладеннях його частки. Ці шари здатні зберігатися мільйони років і можуть містити в собі залишки заліза-60. Це в свою чергу допоможе встановити точний вік зірки.

Як раніше повідомляв портал "Знай", астрофізики виявили дві прокинулися карликові галактики. Знімки з'явилися на сайті NASA.

Популярні новини зараз
Штрафи отримають усі: кого податкова взяла під приціл у серпні Весна миру: коли стихнуть сирени і припиняться вибухи, астрологиня назвала дату завершення війни Практично друга пенсія: літні українці отримають значну надбавку Пенсіонерам виплатять рекордну надбавку: хто отримає більше 5 тисяч
Показати ще