Австралійка виходила самку-кенгуру, після чого тварина повернулося до жінки, щоб їй віддячити.

Жінка доглядала маленьку кенгуру на прізвисько Мірабука з п'яти місяців. Коли тварина зміцніла, жінка випустила її на волю. Але, опинившись на свободі, вдячна тваринка вирішила відвідати свою рятівницю і прийшла в гості до жінки зі своїм дитинчам, передає vmirechudes.com.

"Це було щось особливе - дивитися як Мірабука виростає з крихітної рожевої грудочки в те, що є зараз. Вона хороша мама ", - відзначила жінка.

Повідомляється, що австралійка доглядає за кенгуру-валлабі вже шість років. Багато з них приходять до жінки після того, як повертаються в дику природу.

Читайте також: Селфі з тваринами від відомого ірландця (фото)

Популярні новини зараз
ТЦК дали 20 днів: що потрібно зробити військовозобов'язаним Батьки не хочуть здавати гроші, діти - плачуть: українка підняла важливу тему подарунків у школах та дитсадках ПриватБанк зобов'язав власників карток пройти важливу процедуру: кого це торкнеться Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні
Показати ще

Нагадаємо, для киян з'явилася нова послуга - жива мавпочка на новий рік. Вартість години в компанії зеленого карликової мавпи обійдеться в 4 тис. Гривень. Новорічні свята вже розписані по годинах. Через стрес тварина може не витримати і просто збожеволіти. А якщо в компанії хтось хворіє на застуду, то мавпа помре.