Україна і Туреччина домовилися про здешевлення турецьких курортів для українців. Про це заявив президент України Петро Порошенко за підсумками зустрічі з президентом Туреччини Реджепом Тайіпом Ердоганом в Анкарі.

Повідомляє телеканал 112.

"Домовилися і про розширення співпраці в туристичній сфері, в тому числі і щодо здешевлення відвідування турецьких курортів для українських громадян", - зазначив Порошенко.

Крім того, за його словами, досягнута домовленість про розширення участі України і Туреччини в двох і багатосторонніх проектах в енергетичній сфері.

Читайте також: Український прапор підняли на найвищому вулкані світу

Популярні новини зараз
В Україні скасовують централізоване опалення: як грітимемось взимку Учні початкових класів складатимуть обов'язкові тести: новий освітній експеримент Пенсія поменшає після перерахунку: у кого спорожніють гаманці "ПриватБанк" вводить нові правила: популярна послуга стане платною
Показати ще

Нагадаємо, раніше президент Туреччини висловив упевненість, що переговори з Україною щодо створення зони вільної торгівлі між двома державами повинні завершитися в 2016 році, а також має бути підписана відповідна угода.

У свою чергу Президент України Петро Порошенко висловив готовність надати Туреччині можливість використовувати українські підземні газові сховища для зберігання газу. Про це йшлося під час зустрічі глави держави з прем'єр-міністром Турецької Республіки Ахметом Давутоглу.