Візит колишнього прем'єр-міністра Арсенія Яценюка в США пояснюється намаганням самого Яценюка і "Народного фронту" створити собі політичну вагу і створити якусь видимість конкуренції Володимиру Гройсману, який нещодавно також перебував з візитом в США. Про це порталу "Знай" повідомив політолог Олексій Якубін.

"Яценюк усіма силами намагається повернути собі колишню публічність, так як останнім часом екс-прем'єр мало з'являвся на людях і вже навіть поповзли чутки про те, що він покинув країну. Головною метою візиту Яценюка до США було бажання показати всім, що він все ще знаходиться в політичній обоймі України і що у його є старі зв'язки в Штатах, з ним радяться і т.д. Також його візит можна назвати спробою самого Яценюка і "Народного фронту" створити собі політичної ваги і створити якусь конкуренцію Володимиру Гройсману, який нещодавно також перебував візитом в США і в Україні не привіз нічого нового, крім обіцянки - будемо нові дороги будувати ", - зазначив О. Якубін.

"У ЗМІ активно розкручується його візит, що на зустрічі з Джо Байденом він обговорював реформи і зміни, що відбуваються. Все це спроби з боку Яценюка і його команди створити видимість того, що він має певну політичну значимість і показати, що "Народний фронт" ще рано списувати і те, що у цієї політсили є свій вихід на США через Джо Байдена. Тим самим він демонструє, що хоча тепер крісло прем'єра займає Гройсман, але консультації проводяться з Яценюком і щоб в команді президента Порошенко не раділи, що вони монополізували всі контакти з США ", - додав експерт.

"Насправді, цю спробу можна назвати віртуальною, тому що Яценюка і Байдена тісно пов'язують інші відносини. Адже свого часу Яценюк і його оточення займалися активним фінансуванням лобістських структур, частина коштів з яких передавалися особисто самому Байдену. Крім того, свого часу син Байдена з допомогою Яценюка зайняв керівну посаду в одній з українських енергетичних компаній. Влада США на чолі з Бараком Обамою навіть інкримінувала Байдену участь в тіньових проектах, які були на межі з корупцією і саме цим пояснюється його близькість і інтерес до України і Яценюку, який лобіював інтереси сім'ї Байдена в Україні", - підсумував О. Якубін.

Читайте також: Яценюк з таємною місією відвідує США

Популярні новини зараз

Українцям "злили" переможця шоу "Танці з зірками": Олександра Зарицька піде без тріумфу

Леся Нікітюк після дня народження показала всю свою гостинність: "Чого ви приперлись до мене в хату?"

Схопив кота за шкірку - відразу з ним попрощався: чому не можна цього робити і які важкі наслідки чекають пухнастика

Роман Свічкаренко пішов від "Холостячки" Злати Огнєвіч через дружину: "У мене всередині почуття"

Показати ще

Нагадаємо, днями Арсеній Яценюк перебував у Вашингтоні на запрошення Білого дому. Про це повідомили відразу три джерела, і у всіх, включаючи самого Яценюка, різні версії того, навіщо екс-прем'єр полетів в Америку.