Яценюка налякали офшорні скандали з Порошенком - Аронець

поділитись
Олександр Аронець переконаний, що Арсеній Яценюк демонструватиме особливу активність у зв'язку із скандалом через офшори Петра Порошенка

Депутат від ВО "Свобода" Олександр Аронець впевнений, що після недавнього скандалу із офшорами президента Петра Порошенка, прем'єр сильно налякався і якнайшвидше намагатиметься демонструвати проведення реформ. Про це Аронець написав на своїй сторінці в Facebook.

"Після офшорного скандалу Порошенка, Яценюк різко згадав, що головна функція прем'єра - проводити реформи, або хоча б робити життя людей комфортнішим. Тому сьогодні запропонував скасувати мита на ввіз б/у авто.А хіба Яценюк не знає, що неможливо підняти непідйомне - себто свій рейтинг?

Читати також: Офшорні Путін, Порошенко і Алієв: карикатура від Йолкіна

А по суті питання, це давно пора зробити, але не тільки на б/у, але й на нові. Бо виходить що ми найбідніша нація в Європі, але за автомобілі платимо найбільше, за авіаквитки найбільше, хоча якби була воля Кабміну давно б уже пересічному українцю легше б жилось. Але живемо ми все гірше і гірше...", - зазначив Олександр Аронець.

Нагадаємо, в ЗМІ розповсюдили інформацію про те, що Петро Порошенко створив три офшорні компанії з метою продажу "Рошену".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Олександр Аронець, офшори, порошенко, скандал, яценюк
Вибір редакції, Світ
23.03.2018
Неопізнаний об'єкт з'явився над Лінкольном
0
0
21:50 22.03.2018
Демони в текстах, нескінченне дитинство у душі
0
0
18:18 20.03.2018