Яценюка налякали офшорні скандали з Порошенком - Аронець

поділитись
Олександр Аронець переконаний, що Арсеній Яценюк демонструватиме особливу активність у зв'язку із скандалом через офшори Петра Порошенка

Депутат від ВО "Свобода" Олександр Аронець впевнений, що після недавнього скандалу із офшорами президента Петра Порошенка, прем'єр сильно налякався і якнайшвидше намагатиметься демонструвати проведення реформ. Про це Аронець написав на своїй сторінці в Facebook.

"Після офшорного скандалу Порошенка, Яценюк різко згадав, що головна функція прем'єра - проводити реформи, або хоча б робити життя людей комфортнішим. Тому сьогодні запропонував скасувати мита на ввіз б/у авто.А хіба Яценюк не знає, що неможливо підняти непідйомне - себто свій рейтинг?

Читати також: Офшорні Путін, Порошенко і Алієв: карикатура від Йолкіна

А по суті питання, це давно пора зробити, але не тільки на б/у, але й на нові. Бо виходить що ми найбідніша нація в Європі, але за автомобілі платимо найбільше, за авіаквитки найбільше, хоча якби була воля Кабміну давно б уже пересічному українцю легше б жилось. Але живемо ми все гірше і гірше...", - зазначив Олександр Аронець.

Нагадаємо, в ЗМІ розповсюдили інформацію про те, що Петро Порошенко створив три офшорні компанії з метою продажу "Рошену".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Олександр Аронець, офшори, порошенко, скандал, яценюк
Вибір редакції, Техно
16.08.2018
Безпеку ваших рахунків ніхто не гарантує, погляньте як це відбувається
0
0
15:00 14.08.2018
Не втрачайте оптимізму, адже доведеться витерпіти багато труднощів
0
0
12:00 02.08.2018
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018