Сьогодні, із самого ранку у столиці чистять сніг: у перший день після різдвяних канікул люди пробираються крізь замети до своїх офісів та робочих місць.

Мешканець житлового масиву Виноградар Олександр розповів Знай.ua, що здивувався очисним роботам у своєму дворі, куди не кожне таксі заїжджає через особливості розташування будинку.

"Рано вийшов на роботу. О 6:30 ранку побачив, як із двору виїжджає трактор. Очистив лише одну полосу між машинами, бо розвороту коло будинку немає. Але дивно, що взагалі втрапив. Сходи на пагорб, який веде у двір, також уже чистили лопатами працівники комслужб", - розповів він.

Читайте також: Київ замело снігом (фоторепортаж)

Однак кілька останніх днів, мешканці скаржились, що сніг прибирають неякісно, відкидають його на узбіччя, воно перетворюється у кашу снігу та бруду, не дає ходити по тротуарах, стає слизьким і зрештою знову опиняється на автомобільних дорогах.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський зробив важливу заяву в День пам'яті: "Ми не можемо уникнути війни"

Слава Камінська з "НеАнгелів" втратила найближчу людину: "Я так боялася"

Юля "Зайка" повернулася до "Холостяка" Заливако заради їх кохання: дівчина чекає зустрічі з Мішею в 11 випуску

Вагітна Осадча перетворилася на ніжну кішечку під шум моря: "Мій Юрочка"

Показати ще

Ми поцікавились, як прибирають сніг у різних країнах світу.

1. Сполучені Штати

Машина прибирає сніг одразу на двох полосах та доволі ретельно, як видно із відео.

2. Норвегія

Не всі знають, як мешканці країни ставляться до своїх трас.

"Вони завжди дуже смішно жаліються на те, що у Норвегії дуже погані дороги. Я бував там, їм насправді зовсім немає чого соромитись: у порівнянні із українськими, дороги - ідеальні", - розповів столичний туристичний агент Ігор.

По відео стає зрозуміло, що і сніг у країні прибирають акуратно - найновішою спецтехнікою.

3. Казахстан

Здається, на трасі Астана - Кокшетау, прибиральники снігу отримують платню за кількість годин за кермом спецтехніки. Вони можуть успішно кататись по колу.

"Снігоприбиральна машина налаштована таким чином, що сніг скидається прямо на зустрічну смугу і автомобілі, які по ній рухаються. Якщо у протилежному напрямку, прибиральник користується такою ж "технологією", прибирати сніг можна нескінченно", - ідеться у коментарі до відео.

Читайте також: Столичні фірми заплатили 340 тис грн за сніг

Обережно, на відеозаписі - ненормативна лексика!

4. Білорусь

Складно відрізнити дорогу, по якій вже проїхав трактор, від тієї, яка ще чекає на прибирання.

5. Україна

Рік тому українці винайшли ще один спосіб очищення доріг - танком. Із деяких машин наші умільці навіть зробили успішно діючі гібриди.