Як пиво захищає серце від хвороб

поділитись
Згідно з дослідженням, 0,5 - 0,7 літра пива в день допоможе знизити ризик серцевих захворювань приблизно на 25% і захистить від раку

Італійські вчені повідомили, що при щоденному вживанні пива рівень захворюваності серця можна скоротити на 25%.

На думку вчених, вживаючи дві пляшки пива, об'ємом по 330 мл. не лише стимулюється виробництво "хорошого" холестерину, але й знижується ризик розвитку раку. Жінкам, в той же час, радять випивати не більше 0,5 л. пива. Своє дослідження вчені опублікували в журналі Nutrition.

Дослідники радять також не зловживати згаданою нормою, оскільки пиво, як і будь-який інший алкогольний напій, здатне викликати залежність. Крім того, вчені погодились з тим, що вживання вина у невеликих кількостях також дуже позитивно впливає на роботу серця.

Читати також: Ревнощі - хвороба, яку треба лікувати

Нагадаємо, раніше вчені опублікували дослідження, в якому йшлося про взаємозв'язок мислення та скорочення серцевого м'язу. Відтак виявилось, що серцевий ритм людини вказує на швидкість прийняття рішень та вказує на загальний розумовий розвиток особи.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
захворювання, пиво, серце
Дитсадок LeapKids є частиною житлового комплексу "Новопечерські Липки", співінвесторами проекту виступили компанії City One Development
0
0
13:23 16.08.2018
"....діти все ж залишаються дітьми, які вірять у добрих чарівників, чекають на свято і подарунки"
0
0
12:40 16.08.2018
Авіакомпанія являється лоукост-перевізником та обслуговує італійський, албанський, український та румунський ринки
0
0
12:19 16.08.2018