Ще не так давно Міністерство культури України опублікувало список з 83 осіб, які, на їхню думку, становлять загрозу національній безпеці країни. Проте, з приходом нового міністра Євгена Нищука відомство має намір відійти від практики "чорних списків" і створити агентство з виявлення артистів з проросійською позицією. Редакція порталу "Знай.ua" вирішила допомогти новоспеченому міністру в його починаннях і підготувала невеличкий список тих, кого, очевидно, забули внести до лав осіб українського культурного нон грата.

Олексій Панін

Здавалося б, Олексій Панін так само як і Сергій Безруков і Іван Охлобистін - повинні бути першими в списку претендентів до списку осіб, які, становлять загрозу національній безпеці України. Причина - опубліковане ним знамените відеозвернення (див. Нижче).

Стівен Сігал

Стівен Сігал. Нещадний і проросійський. З огляду на перераховані вище фактори, не дивно, що він виступає в анексованому Криму на фоні прапора ДНР. Радимо його також не пускати в Україну. Розуміємо, що це буде складно. Але можна хоч спробувати.

Олександр Міньков

Крім того, радимо включити до списку антигероїв і товариша Олександра Віталійовича Минькова. І так, якщо ви скажете, що ніколи не чули про таку зірку естради, радимо Вам пошукати його за більш відомим іменем - Олександр Маршал.

Микита Міхалков

Дивно, що в чорний список не внесли і Микиту Міхалкова. Особливо враховуючи, що останній перетворив свій ютуб-канал на рупор пропаганди, на якому режисер із завидною періодичністю викладає свої "здорові" думки про Україну.

Володимир Преображенський

Незважаючи на те, що з 1972 до 1991 року в складі радянсько-білоруського ВІА "Синя птаха" виступала 41 особа, редакція порталу "Знай.ua" пропонує не пускати в Україну тільки декілька з них. Серед інших, Володимира Преображенського, який виступав в Донецьку на підтримку т.зв. ДНР і Новоросії.

Валентина Терешкова

Космос космосом, а на Землі також треба міру знати. Ніхто б навіть і не подумав вносити вельмишановну першу жінку-космонавта Валентину Терешкову до будь-якого "чорного списку", якби вона не була депутатом Держдуми і в березні 2014 роки не проголосувала б за включення Криму до складу Росії.

Олександр Панкратов-Чорний

Звичайно, підтримати анексію в Росії прагнули багато відомих людей. Тож вибирати - є з кого. Але особливо намагалися догодити керівництву країни ті, чия слава вже давно не показувалася на горизонті. Воно і зрозуміло, адже так про них хоч згадувати почали. Наприклад, одним з таких "відомих" людей можна вважати і Олександра Панкратова-Чорного, який вважає, що не тільки Крим, але і всю Україну варто приєднати до Росії.

Залишається очікувати, що Росія не забариться дати "симетричну відповідь", і тоді чимало українських виконавців, які непогано заробляють на російських майданчиках, замість московських гастролей відправляться копати картоплю на свої історичні батьківщини.