Янукович-молодший поплатився за гріхи свого батька

поділитись

Віктор Янукович-молодший загинув у день сонячного затемнення 20 березня. Спеціалісти кажуть, що смерть у такий день не випадкова. Про роль містики в трагедії розповіла "Знай" астролог Марія Левченко із Вінниці.

"Затемнення впливають на природу – можуть бути смерчі, цунамі, повені, та на самих людей – у цей період збільшується кількість нещасних випадків. Обставини складають так, що людина не може на них впливати. Кожен отримує по заслугах. Яскравий приклад цьому смерть Віктора Януковича-молодшого. На мою думку, він розплатився за гріхи батька. Адже врятувалися всі його друзі, а він не зміг. Можливо, вплинуло те, що чимало матерів проклинали екс-президента Януковича після подій на Євромайдані. Але вважати, що лише прокльони батька стали причиною його смерті не можна. Міг би загинути і старший син. Тут важливо ще і карма самої людини", - каже Левченко.

Спрогнозувати, що очікує Януковича та його родину надалі астролог не береться.

Читайте також: Прокляття послані Януковичу справджуються

"Навколо Януковича давно крутяться явні підказки долі: падання вінка, прапор не могли підняти на його привітанні, двері парламенту зачинилися перед його носом, його авто збило людину на бориспільській дорозі та інші. Знаки були явними та привселюдними, ніби хотіли застерегти не лише його самого, а й весь народ. Тільки от ніхто не надає таким речам значення", - повідомила астролог.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
левченко астролог янукович прокляття
Безпеку ваших рахунків ніхто не гарантує, погляньте як це відбувається
0
0
15:00 14.08.2018
Не втрачайте оптимізму, адже доведеться витерпіти багато труднощів
0
0
12:00 02.08.2018
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018