Європейський Союз продовжить на початку березня санкції проти колишніх українських чиновників часів Януковича. До цього списку не ввійде екс-міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьов.

Про це повідомляє "Укрінформ", посилаючись на джерело у керівній інституції Євросоюзу. Блокування активів продовжать для 16 українських посадовців. Їх підозрюються у незаконному привласненні державних активів. Наразі санкції діють стосовно 17 осіб, включаючи Віктора Януковича та народного депутата Сергія Клюєва. Але Раїсу Богатирьову, за інформацією джерела, з санкційного списку виключать.

"За наявною інформацією, її майно нібито було повернуто державі Україна", - розповів співрозмовник.

Читайте також: З корупцією в Україні боротиметься новий комітет – Наливайченко

Він додав, що у березні ще на шість місяців продовжать обмежувальні заходи проти російських, кримських, сепаратистсько-терористичних діячів, які причетні до посягання на суверенітет України. Це, зокрема, 149 людей та 73 установ.

Популярні новини зараз

Путінський бойовий флот підступно наблизився до берегів України

Помер відомий український нардеп Володимир Яворівський: "Відійшов у вічність"

Королева Єлизавета II, перед похоронами, подарувала принцу Гаррі шматочок дерева: старший брат чекає пояснень

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

Показати ще

Нагадаємо, 28 січня Суд ЄС визнав неправомірними рішення Євросоюзу про санкції щодо частини колишніх українських посадовців. Крім цього скасували арешт їх активів, що діяв з березня 2014 по березень 2015 року.