За минулий рік Польща видала майже мільйон віз в Україні

поділитись
Ганна Тищенко, керівник візового відділу департаменту консульського відділу МЗС, зазначила що за минулий рік Польща знову збільшила кількість віз, які вона видає

Причиною того, що в 2015 році Польща увійшла до групи країн з "суперечливою візовою практикою", стали проблеми із доступом заявників до візових центрах Польщі.

Про це повідомили представники організації "Європа без бар'єрів".

За словами аналітика ЄББ Катерини Кульчицької, Польща стала яскравим прикладом суперечливої візової практики.

"В Польщі ми з одного боку бачимо добрий прогрес у видачі багаторазових віз, в тому числі з терміном дії кілька років. Водночас, є інший факт: для того, щоби потрапити до консульства, треба "попрацювати". Дуже непросто записатися на подання документів, є проблеми з оплатою", - зазначила вона.

Зокрема, проблему створює нова вимога Польщі щодо попередньої оплати, яка здійснюється лише через два банки. За даними моніторингу ЄББ, якість віз (зокрема, відсоток багаторазових віз) в Польщі виросла, але через проблеми у подачі візової заявки до роботи польських консульств дуже багато нарікань.

Читайте також: Відпочинок в Туреччині тепер буде коштувати дешевше

Зі свого боку, Ганна Тищенко, керівник візового відділу департаменту консульського відділу МЗС, зазначила що за минулий рік Польща знову збільшила кількість віз, які вона видає.

"Кількість віз зросла на 10% і за попередніми даними, які надала польська сторона, досягла 925 тисяч. Тобто зростання на 10% - це майже 100 тисяч віз", - зауважила представниця МЗС.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
нове в Україні, Новини України, Україна
Автор петиції Ганна Меленчук пропонує розробити дворічний план повної відмови міста від маршруток
0
0
21:10 22.03.2018
15 лютого президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби
0
0
20:32 22.03.2018
Вони претендують на деякий контроль
0
0
20:23 22.03.2018
Згідно з рішенням Кабміну українці відпочиватимуть 4 дні поспіль
0
0
20:14 22.03.2018