Київська міська рада сьогодні заборонив продавати алкоголь в МАФах. На думку керуючого партнера Національної антикризової групи Тараса Загороднього, таке рішення на руку власникам мереж супермаркетів і призведе до розквіту нелегальної торгівлі алкоголем в Києві.

"Ця заборона сильно знижує рентабельність МАФів, бо їх основна виручка була за рахунок алкоголю. Тепер продавці будуть змушені "піти в тінь" або закритися. Боротьба з продажем алкоголю в МАФах ведеться не один рік, цю війну активно підтримують власники великих магазинів і торгових центрів, щоб знищити конкуренцію. Адже якщо алкоголь не буде продаватися в МАФах, люди змушені будуть йти в магазини", - пояснює Тарас Загородній.

Читайте також: Київрада заборонила торгувати алкоголем у МАФах

А на питання, чи може ця заборона привести до розквіту нелегальної торгівлі алкоголем в Києві, експерт відповів: "Однозначно, так".

До речі, власники МАФів в Києві вже збираються оскаржити в суді рішення Київської міської ради про заборону на продаж алкогольних напоїв у кіосках. Про це "Вістям" розповів глава Асоціації власників малого та середнього бізнесу Руслан Соболь.

Популярні новини зараз

Переможець "Холостячки" Андрій Задворний не повірив Златі Огнєвіч: "Жах, а не вибір"

Вдень - коп, а ввечері - охоронець: глава МВС Денис Монастирський вирішив проблему маленьких зарплат поліцейських

Роман Свечкоренко розкрив таємницю творців "Холостячки": не підпускали до Злати Огнєвіч до фіналу і приховали розлучення

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

Показати ще