Захисників Авдіївки охрестили “промбергами”

поділитись
Захисників Донецького аеропорту називали "кіборгами", а бійців, які захищають Авдіївку охрестили "промбергами" за їхню мужність

Журналіст Роман Бочкала розповів про те, як українці назвали захисників промислової зони Авдіївки, які вже протягом тривалого часу не здають свої позиції ворогу. Про це Бочкала написав на своїй сторінці в Facebook.

"Сьогодні почув, як називають українських воїнів, що утримують Авдіївску промзону – промберги.

Зараз там десантники 81 бригади. Кожен день у хлопців поранені. В основному травми осколкові. А якщо кульові, то дуже важкі. Але більшість, у кого поранення легкі і навіть середнього ступеня тяжкості, від госпіталізації відмовляються. Повідомлення про те, що нібито українські військові поступилися частиною промзони не мають під собою сенсу. Не вірте брехні. Навпаки, розширили контрольовану територію. Противник знищується з пролетарською ненавистю. А саме - батальйон сомалі пришилепкуватого гіві. По той бік вже просто не знають, що робити з цими хлопцями з крові і металу. Промберги, не інакше", - написав Бочкала.

Читати також: На Ясинувату та Авдіївку йдуть танки

Нагадаємо, сьогодні прес-центр АТО повідомив, що по Авдіївці завдали рекордну кількість ударів: стрілили з танків та мінометів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Авдіївка, АТО, кіборги, промберги
Вибір редакції, Суспільство
22.03.2018
Неопізнаний об'єкт з'явився над Лінкольном
0
0
21:50 22.03.2018
Демони в текстах, нескінченне дитинство у душі
0
0
18:18 20.03.2018