У столиці в п'ятницю, 27 березня в Українському Домі письменник Сергій Жадан презентував свою нову книгу поезії та художніх перекладів "Життя Марії".

Автор розповів "Знай", що перший примірник він виставив на інтернет-аукціоні. Отримані кошти Жадан пообіцяв передати на потреби військових у зону АТО.

На запитання, хто перший прочитав книжку, письменник відповів ухильно.

"В мене є добрі друзі, яким я довіряю і завжди покладаюсь на їх поради", - зазначив він.

Жадан розповів, що писав "Життя Марії" півтора року.

Популярні новини зараз

Карантин вихідного дня: Степанов озвучив остаточний вердикт для українців

Прессекретарка Зеленського Мендель заявила про точні дати локдауну в Україні

Спокуслива Нікітюк показала нескінченні ніжки на тлі ялинки: "Снігуронька"

Священик втратив дружину і маленького сина у страшній ДТП, Україна в сльозах: "Були дружними, кохали"

Показати ще

"У червні я планую разом з гуртом "Собаки в космосі" їхати за кордон і там обов'язково представлю цю свою книгу", - додав він.

Сергій Жадан розповів, що збирається презентувати читачам свій новий твір під час туру у 33 містах України. Зокрема, відвідає східні регіони. Повезе книжку і в своє рідне місто Старобільськ. А також у Щастя і Новоайдар.

"Для кожного письменника вихід книги важлива річ. Але ця для мене особлива. Вірші писалися у складний час. Вони дещо інші. Книга вирізняється особливо контрастним поєднанням внутрішнього та зовнішнього, світлого та темного", - розповів він.

Вже на початку наступного тижня твір "Життя Марії" почнуть продавати в букіністичних магазинах. Перший її наклад налічує 5 тис. примірників.

Літературні твори Сергія Жадана одержали численні міжнародні та національні нагороди. Його книги перекладені на 13 мов. Його вважають одним із найпопулярніших вітчизняних письменників.