Зіркові собаки заробляють до $3 тисяч за одну фотографію

поділитись
Подробиці того, як власники зіркових собак заробляють в соцмережах. За одне повідомлення із зірковим песиком господарі зароблять за допомогою реклами до $3 тисяч

У зіркових собак Instagram є власні агентства талантів, які допомагають власникам вихованців заробляти на них гроші. За один пост собака може приносити своєму господареві до $3 тисяч.

Наприклад, компанія The Dog Agency - молодий проект, що розвивається, який займається наданням допомоги собачим талантам. Власниця агентства Лоні Едвартс є господинею бульдога, на якого в Instagram підписані 125 тисяч чоловік, передає The Wall Street Journal.

Не так давно за допомогою цієї фірми, один з найбільших Instagram-акаунтів, отримав рекламні контракти з Apple і Google. Повідомляється також, що агентство Едвартс спеціалізується на забезпеченні своїх клієнтів контрактами з корпораціями, які зацікавлені в просуванні своїх продуктів в соціальних мережах. У числі "зоряних" клієнтів цієї компанії акаунти Samson (100 тис. передплатників) і Piggy and Polly (350 тис. передплатників).

Читайте також: Собаку-бійця з Афганістану нагородили медаллю (фото)

Раніше повідомлялося, що собака Квазімодо стала новою зіркою мережі. Тварина страждає синдромом укороченого хребта. Сьогодні Квазімодо п'ять років, і він проживає в Міннесоті в спеціалізованій організації Secondhand Hounds. Фахівці стверджують, що з подібним діагнозом в світі налічується всього 13 собак. Пости з її фотографіями збирають вже більше мільйона переглядів небайдужих людей.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
зіркові собаки, собаки в соцмережах, тваринки в мережі
Вибір редакції, Світ
23.03.2018
Неопізнаний об'єкт з'явився над Лінкольном
0
0
21:50 22.03.2018
Демони в текстах, нескінченне дитинство у душі
0
0
18:18 20.03.2018