Злочинність в Україні зросла втричі – Луценко

поділитись
Ігор Луценко переконаний, що реформа Національної поліції не відбулася, натомість в Україні радикально зріс рівень злочинності

Депутат від ВО "Батьківщина" Ігор Луценко та Директор Департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко під час ефіру для "Громадського телебачення" розповіли про реформ у МВС, ріст злочинності, боротьбу із нею, переатестацію поліції та роботу суддів.

За словами Артема Шевченка, в Україні зараз відбувається багато акцій, які є просто "смішними" та не мають жодного стосунку до громадського протесту. В той же час Ігор Лученко повідомив, що ріст злочинності в Україні значно збільшився.

Читати також: Луценко кличе Кличка на знесення старого будинку (фото)

"Зараз ми бачимо досить істотне зростання показників злочинності, саме яке сталося радикально після 7 листопада", - наголосив Луценко і додав, що реформа МВС не відбулась, як така.

Шевчено повідомив, що за три місяці неможливо реформувати таку велику структуру, як МВС в "Національну поліцію".

В свою чергу Луценко наголосив на тому, що вплив громадськості на роботу поліції має бути більшим, також потрібно більш прискіпливіше обирати керівників відомств, що не повторювалася ситуація з Мамкою та Шевцовим.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Ігор Луценко, Артем Шевченко, реформа Нацполіції
Вибір редакції, Світ
23.03.2018
Неопізнаний об'єкт з'явився над Лінкольном
0
0
21:50 22.03.2018
Демони в текстах, нескінченне дитинство у душі
0
0
18:18 20.03.2018