Сьогодні, 31 серпня, через чотири місяці планового ремонту столичний мер Віталій Кличко відкрив станцію метро "Вокзальна". Про це повідомляє кореспондент порталу "Знай".

Відкриваючи станцію, мер зазначив, що ескалатори, які були на станції метро "Вокзальна" не змінювалися з 50-их років минулого століття. Зараз же був проведений капітальний ремонт з гарантією на десять років, крім того в найближчих планах будівництво другого входу на станції.

На питання журналістів про те, чи готовий він нести відповідальність за можливий зрив опалювального сезону, мер відповів, що місто Київ робить все, щоб знизити навантаження на жителів і те, що київська влада не формує тарифи, їх спускають зверху.

Також Кличко зазначив, що звернувся до прем'єр-міністра Гройсману і поінформував його, що опалювальний сезон в Києві під загрозою зриву.

"Заблоковано рахунки 104 енергопостачальних компаній не тільки в столиці, а й по всій країні, там, де необхідно проводити роботи до підготовки до опалювального сезону, до якого залишилися лічені тижні", - розповів В. Кличко.

Популярні новини зараз

Зеленський підписав новий військовий закон - забрати на фронт зможуть навіть без мобілізації

Президенту прострелили голову в день перемоги на виборах

Світ попрощався з фатальною бунтаркою Біллі Айліш: від колишньої зірки епатажу лишилися самі спогади

Jerry Heil розкрила правду про переїзд до Америки та співпрацю з продюсером Полякової Ясинським: "Я Лана Дель Рей"

Показати ще

На цій підставі він попросив прем'єр-міністра, віце-прем'єра Зубко в екстреному порядку скликати нараду, на якому будуть присутні представники "Київенерго", "Нафтогазу", відповідних структур для того щоб проговорити яким чином будуть вирішуватися проблеми у разі виникнення аварійних ситуацій.

"В минулому році і щорічно ми перекладаємо десятки кілометрів труб, в цьому році в столиці не було прокладено жодного метра, через те, що рахунки енергокомпанії були заблоковані. Більш того, було поставлено завдання прибрати навантаження на киян тих тарифів, які вони вже відчули. Установка лічильників тепла дає можливість заощадити до 30-40% не тільки межтепловой енергії, а також грошей, які ми за це оплачуємо. Цими лічильниками вже оснащено 90% будинків, відсутню частину необхідно було встановити "Київенерго" - зазначив мер.

Читайте також: Криза Кличка та вибір киян

Також міський голова підкреслив, що несе політичну відповідальність за всі процеси, що відбуваються в Києві. "Якщо сніг піде, якщо дамбу прорве, я зроблю все, щоб опалювальний сезон в столиці не зірвався. Але, є такі речі, які не залежать від київської влади і в цьому ключі я звернувся до всіх органів, щоб не допустити зриву опалювального сезону ", - підкреслив В. Кличко.