Сергій Госувський – черговий бізнесмен, який завдяки величезному капіталу вирішив піти в політику, щоб примножити його. Він вже був у партії "Самопоиміч" і після того, як вона розкололася, багато людей говорили, що виною всьому корупційна діяльність самого Госувского. Дивіться відео відповідей депутата на курйозні питання Аліни Шаманської. Читайте його біографію, компромат і всі останні новини.

Біографія

Народився 9 листопада 1966 року.
Депутат, екс-глава фракції «Об'єднання «Самопоміч».
Відомий ресторатор. Власник елітного і найбільшого в Україні та Європі супермаркету вина площею тисяча двісті квадратних метрів.

Сергій Гусовський
Сергій Гусовський


Любить класичну музику, свого часу захоплювався джазом, ходить на різні концерти. Стверджує, що часом просто любить слухати тишу. Виступав у якості судді на кулінарному шоу «Пекельна кухня».

Сім'я

Дитинство Сергія пройшло в Києві. Тут він народився і виріс. Батько - Михайло Сергійович. Дід, Сергій Володимирович, в минулому - гендиректор столичного військового об'єкта, Київського заводу «Арсенал».
Сімейний стан: неодружений, дітей немає.

У Гусовського є брат Євген, який на чотирнадцять років молодший за Сергія. Після школи він поїхав до США, де навчався на економіста й психолога, згодом - на нейроонкологія. Але лікарем так і не став. Пішов працювати спочатку в банк, а після повернення до Києва - в консалтингову компанію. Одружився, сім років мешкав у Сан-Франциско, в нього є дві доньки. Зараз знову повернувся на батьківщину, живе в Києві.

З ресторанами почав працювати з 2016 року Спільний бізнес у Сергія з Євгеном почався з відкриття сімейного ресторану Grano на Печерську, де можна покуштувати неаполітанської піці, з´їсти панна-котту з мандарином, хурмою та яблучним сидром.

Освіта

У сімнадцять років після закінчення Київської середньої школи №14 втсупив до вищого військового авіаційного інженерного училища. Через п'ять років закінчив столичний навчальний заклад. Отримав червоний диплом за спеціальністю «інженер-електрик».
Вищу освіту здобув, закінчивши Московський державний університет.

Кар'єра і бізнес

Трудову діяльність розпочав після закінчення навчання в науково-дослідній лабораторії Центру підготовки космонавтів ім. Ю. Гагаріна. Чотири роки пропрацював тут інженером.
Наступні три роки займався супутниковим зв'язком і телекомунікаціями.

Сергій Гусовський
Сергій Гусовський

У 1995 р - співзасновник італійського ресторану в столиці під назвою «Пантагрюель».
З 2001 року - ресторатор. На сьогоднішній день Гусовському належить мережа підприємств «Ресторани Гусовського». Серед них є заклади з європейською кухнею, грузинською, піцерія та мережа кав'ярень.
Гусовський Сергій Михайлович є також співвласником картинної галереї "Миронова і Гусовський".

У проміжку з 1995 по 2001 рр. займався інвестиційно-девелоперською діяльністю.У сорок вісім років вирішив зайнятися політичною діяльністю. Став депутатом Київської міськради VII скликання. З 2014 року очолив також фракцію «Об'єднання «Самопоміч».
Партія «Самопоміч» ініціювала під його проводом благодійні, освітні, спортивні проекти.

Хотів стати мером Києва. У вересні 2015 балотувався на крісло столичного градоначальника, але безуспішно. Набрав лише 67 тисяч 197 голосів (7,71%).

Вересень, 2018 г. - у Київській міській раді прийнято рішення про розпуск і припинення діяльності об'єднання «Самопоміч».

Компромат і чутки

Останнім часом усередині партії «Самопоміч» раз позраз спалахували скандали. Не так давно з фракції були виключені четверо депутатів, які підозрюються в... корупції.
Йдеться про главу об'єднання Сергія Гусовського, а також трьох народних обранців (Вадима Васильчука, Олексія Руденка та Сергія Харчука), які підтримали рішення Київської міськради стосовно виділення родичам їх колеги Романа Марченка земельних наділів у столиці.

Сергій Гусовський
Сергій Гусовський


На офіційному сайті партії «Самопоміч» зазначається, що в депутатів фракції був вибір - засудити корупційну аферу свого колеги, яку виявило внутріпартійна розслідування або, як варіант - вибрати кругову поруку. Оскільки другий крок для них виявився неприйнятним, єдиноправильним виходом став саморозпуск фракції.

Загальна площа захоплених незаконним шляхом Марченком ділянок - понад 1,4 га. Садовий Андрій, мер Львова і лідер «Сомопомочі» зазначив про розпуск фракції: «Боляче, але правильно».

Нині починається процедура відкликання тих депутатів, які голосували за корупційне рішення. Матеріали розслідування передаються в НАБУ і НАЗК. Суть викритої афери: махінації з нерухомістю депутата Марченко, який захопив незаконним шляхом дванадцять земельних ділянок у Києві.

Йому належить 1,4 га землі на березі озера Вітовець. Спеціальна комісії «Об'єднання «Самопоміч» проводила власне розслідування. Результати виявилися шокуючими: сім'я Марченко привласнила сусідню зі своєю ділянкою землю.

У результаті афери за сумнівних обставин якимось чином отримано шість сусідніх ділянок. Чотири депутати фракції, які були виключені, хотіли допомогти їх узаконити. Тепер учасники афери виключені з партії. А сама фракція розпалася.

Сергій Гусовський
Сергій Гусовський


11 вересня 2018 року Гусовський написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook: «Сьогодні ми припинили діяльність фракції "Об'єднання "Самопоміч" у Київській міській раді VIII скликання.Це рішення прийняли вісімнадцять із двадцяти двох людей, які входили у фракцію.

Чому київська команда вирішила це зробити? Ми обирались у Київраду під демократичними гаслами, а не задля виконань вказівок керівництва партії «Самопоміч». Кожен депутат має відповідати за себе перед виборцями і законом. Це зветься демократія.

До речі, кияни дуже негативно ставляться до постаті Гусовського. Наприклад, після його відеозапису, де він пояснював причини розпуску партії, вийшло зовсім не те, чого він сам очікував. Але замість того, щоб пояснити суть справи і відповісти на звинувачення, політик заявив, що його виключення - це партійна чистка, схоже політичним розправ 1937 року в СРСР. Українці ж зажадали від депутата, щоб він відповів за свій вчинок. Коментатори в мережі стверджують, що таким чином Гусовський тільки довів всім свою причетність до корупційних схем.

"Пан Гусовський, ви не про те говорите. Дайте відповідь на звинувачення! ",« На звинувачення в корупції відповідати якийсь нісенітницею про 37-й рік і «боязнь керівництва» - вершина цинізму! Правильно, що виключили »,« Це дуже точна за своїм підтекстом заява, пан Гусовський. Це явка з повинною »,« 37-й? Серйозно? Значить точно обоср * лись по вуха »,« Про яку боязні йдеться? Виконавчий комітет за конкретні ваші дії виключає Вас з партії. Питання в тому справедливі зауваження по вашій четвірці чи ні », - пишуть користувачі мережі

Що далі?
1. Робота команди у Київраді: найближчим часом буде сформована депутатська група. Ми продовжуємо виконувати свої зобов´язання перед громадою і містом.
2. Творення нової сили. Справжньої та дієвої».
Декількома днями раніше він зазначав, що розвал «Самопомочі» стався з однієї простої причини: «страх навіть потенційної конкуренції засліпила очі керівникам партії».

А які ж статки самого Гусовського? Скільки в нього землі, нерухомості?
Згідно з декларацією за 2016 рік, йому належить чотириста тридцять вісім кв. метрів землі у Витачіві Обухівського району Київської області. І ще три тут же. Їх площа: тисяча дев'ятсот вісімдесят сім квадратів, тисяча сімсот сімдесят п'ять і, нарешті, найменша ділянка - триста п'ятдесят кв. м.

Скандали

У 2014-му році, коли Гусовського почав свій шлях депутата, йому дуже потрібен був офіс у зручному місці. І він вирішив безкоштовно отримати приміщення на вул. Басейна, 1 / 2а (пам'ятник архітектури) площею 30 м2 під депутатську приймальню. І на подив у нього вийшло.

Через два роки, коли він уже міцно сидів на депутатському кріслі, вирішили ні в чому собі не відмовляти і допомагати своєму ж бізнесу. І організував літній майданчик для свого ресторану "Пантагрюель" в Золотоворітському сквері - улюбленому місці прогулянок жителів міста. Звичайно, жителям міста це не сподобалося, адже це заважало ходити, але проблеми простих смертних Гусовського не сильно хвилюють.

І в тому ж, 2016 році Гусовського разом із заступником глави ВРУ Оксаною Сироїд з'явилися на зборах секти "Відродження". А найцікавіше, що представили їх там, як саме прихожанами. Це досить дивно, тим більше, що ця організація була звинувачена в шахрайстві.

До речі, два роки тому Гусовський був замішаний ще в одному скандалі. Разом із віце-спікером парламенту Оксаною Сироїд він з'явився на служінні в нетрадиційній церкві «Відродження». На претензії до нього з цього приводу депутат відповів, що як політик повинен перебувати в «постійній комунікації», що призведе до «народження істини».

Тепер уже колишні члени партії «Самопоміч» розповідають, що деякі депутати партії під керівництвом Сергія Гусовського тривалий період часу не приймали абсолютно ніяких мір і заходів для припинення й запобігання дій депутата Марченка.

Лідер «Самопомочі» Андрій Садовий зазначив, що його колеги робили все можливе, щоб уникнути такого розвитку подій. Але для того, щоб знайти нову, іншу Україну, довелося таким чином позбавлятися від ознак недоброчесності. І іншого вибору, як вчинити, вони не знайшли.
Виявлені щодо можливих корупційних схем депутата Марченка документи передаються до відповідних органів. Дуже хочеться сподіватися, що правда в нас у країні все ж таки колись переможе.
І всі землі, захоплені депутатами незаконним шляхом, будуть повернуті. Корупціонери - покарані, а Україна стане вільною від агресії та корупції державою

4 жовтня 2018 року Сергія Гусовського облили зеленкою. Сталося це на мітингу проти забудови Осокорків і Поштовій площі.

А ще в 2016 році політик встиг продемонструвати подвійні стандарти. Сергій Гусовський особисто підтримав колишнього соратника Леоніда Черновецького, чим нівелював свої попередні заяви і подібними голосуваннями фракція "Самопоміч" в Київраді руйнує свій імідж борця проти минулих міської влади.

"Коли політикам потрібно критикувати опонентів заради зростання рейтингів, вони це роблять. Так Гусовський критикував "Єдність" перед виборами, йому було вигідно грати на "пониження "команди Черновецького. Але коли заради власної вигоди треба підтримати людину Черновецького, вони це роблять, знівелювавши свої попередні заяви . Це означає одне, сьогодні з представниками колишньої влади у київській "Самопомочі" укладено конгломерат ", - сказали його колеги тоді.

Декларація

У його власності - столична квартира площею сімдесят шість квадратних метрів.З транспортних засобів декларує Acura MDX, 2008 р.в.
Його зарплата за 2016 рік - 165 тис. 620 грн. Дивіденди - 749 тис. 535 грн.
Список його заощаджень на банківських рахунках: 138 тис. 612 грн., 367 тис. 896 грн., 3 тис. доларів, 200 тис. доларів.

У декларації за 2017 рік його заробітна плата трохи більша, ніж за попередній період, - 173 тис. 987 грн. Отримані дивіденди - 79 тис. 390 грн.
На його банківських рахунках грошиків стало побільше: 211 тис. 161 грн., 151 тис. 958 грн., 16 тис. доларів, 200 тис. доларів.

До речі, два роки тому Гусовський був замішаний ще в одному скандалі. Разом із віце-спікером парламенту Оксаною Сироїд він з'явився на служінні в нетрадиційній церкві «Відродження». На претензії до нього з цього приводу депутат відповів, що як політик повинен перебувати в «постійній комунікації», що призведе до «народження істини».

Тепер уже колишні члени партії «Самопоміч» розповідають, що деякі депутати партії під керівництвом Сергія Гусовського тривалий період часу не приймали абсолютно ніяких мір і заходів для припинення й запобігання дій депутата Марченка.

Лідер «Самопомочі» Андрій Садовий зазначив, що його колеги робили все можливе, щоб уникнути такого розвитку подій. Але для того, щоб знайти нову, іншу Україну, довелося таким чином позбавлятися від ознак недоброчесності. І іншого вибору, як вчинити, вони не знайшли.
Виявлені щодо можливих корупційних схем депутата Марченка документи передаються до відповідних органів. Дуже хочеться сподіватися, що правда в нас у країні все ж таки колись переможе.
І всі землі, захоплені депутатами незаконним шляхом, будуть повернуті. Корупціонери - покарані, а Україна стане вільною від агресії та корупції державою.

Фотографії

Сергій Гусовський
Сергій Гусовський

Сергій Гусовський
Сергій Гусовський

Сергій Гусовський і Андрій Садовий
Сергій Гусовський і Андрій Садовий

Відео

Дивіться відео, як депутат Сергій Гусовський за п'ять хвилин відповів на п'ятдесят п'ять курйозних запитань журналістки Аліни Шаманської. Серед них знайдуться ті, які вас особливо зацікавлять:
- Чи вважає він себе щасливою людиною?
- Чи може добро бути з кулаками?
- Яку частину жіночого тіла він вважає найбільш сексуальною?
Політик упевнений, що стане мером Києва. І що корупцію можна викоринити. Трохи подумавши, додає: «Не повністю, корупція завжди залишатиметься - питання масштабу». На які ще запитання відповідав відомий депутат? А на які так і не зміг відповісти? Дізнайтеся прямо зараз!

Посилання

Фейсбук.
Інстаграм.
Офіційний сайт його ресторанів.